Toužíte po hustých a dlouhých vlasech? Pořiďte si Clip in vlasy!

Dlouhé a husté vlasy jsou zatraceně sexy. Příroda k vám však v tomto ohledu nebyla moc vstřícná a vaše přírodní vlasy ne a ne dorůst tak, jak byste si přála? Sníte o hustých vlasech? S nejnovějšími moderními technikami se může vaše přání vyplnit. Pro neodolatelné háro si pořiďte Clip in vlasy.

Co jsou Clip in vlasy?

Clip in vlasy jsou v podstatě vlasy k prodloužení v podobě příčesku, které jsou vytvořeny z pravých indických vlasů. Indické vlasy se k tomto účelům využívají proto, neboť jsou podobné těm Evropským. Jsou jemné, poddajné a vzhledem k tomu, že se jedná o lidské vlasy vypadají velice přirozeně. A o to v podstatě jde. S příčesky Clip in budou vaše vlasy prodloužené a zhuštěné, aniž by někdo poznal, že nejsou vaše vlastní. Zároveň můžete očekávat dlouhou životnost. Po navlhčení či umytí sice mají tendenci se mírně vlnit, avšak není problém je narovnat vlasovou žehličkou. Clip in vlasy představují velice účinnou a taktéž nejlevnější metodu prodloužení vlasů na trhu.

Standardní Clip in sady

V internetovém obchodě StylProTebe.cz pořídíte Clip in vlasy za velmi příznivé ceny v nejrůznějších odstínech a délkách. Standardní sety jsou ideální pro všechny ženy, které si přejí prodloužit vlasy a zároveň si potrpí na perfektní efekt. Vybírat můžete z délek 38 cm, 51 cm a 60 cm. Jistě si vyberete odstín, který vám skvěle padne.

Clip in vlasy nejvyšší kvality

Clip in sety nejvyšší kvality jsou zaměřeny především na hustotu a dokonalý přirozený vzhled. Jedná o prvotřídní produkt, se kterým budete vypadat úchvatně. Vyznačují se prvotřídní kvalitou. Budete je moci dlouho využívat, neboť nejsou upravovány náročnými chemickými postupy, pouze jsou odbarveny na požadovaný odstín.

Virgin vlasy

Virgin vlasy jsou tzv. panenské vlasy, které se řadí k velice luxusní možnosti prodloužení vlasů. Na rozdíl od jiných vlasů neprošly žádnou chemickou úpravou a tudíž jsou zachovány jejich lidské vlastnosti. Jsou jemné a hebké na dotek, netřepí se a necuchají. V e-shopu StylProTebe.cz je možné zakoupit set 8 ks vlasových pásů v šířkách od 5 cm až do 21 cm.

Jak pečovat o Clip in vlasy?

Každou z vás jistě zajímá, jak o takové příčesky správně pečovat. Jelikož se jedná o lidské vlasy, které však už nejsou živé, nedochází k vyživování pokožkou. Používáním se tedy vlasy vysušují. Dochází k zacuchávání a vypadáváni. To je bohužel přirozený proces. Je možné je však pravidelně ošetřovat přípravky, které jim dodají potřebnou výživu. K tomuto účelu slouží vlasová kosmetika Matrix. Clip in vlasy se tolik nemastí, takže stačí, když je po občasném nošení umyjete co 3-4 týdny. Při intenzivním nošení i 1 týdně. Samozřejmě je můžete česat a to kartáčem s přírodními štětinami či přírodním dřevěným kartáčem. Indické vlasy je možné rovněž žehlit. Je však opět dobré využít přípravek Matrix sprej pod žehličku, který vlasy chrání a prodlužuje jejich životnost.