Jaké plavky a spodní prádlo bude letos v kurzu?

Zajímají vás nejnovější módní trendy na spodní prádlo a plavky 2012? Připravili jsme si pro vás pár tipů, v jakém spodním prádle budete letos neodolatelná. Stejně tak si představíme plavky, ve kterých můžete letošní léto zazářit. Určitě se nechejte inspirovat, jaké barvy a vzory budou IN. Ať už budete vybírat plavky nebo spodní prádlo, důležitý je nejen vzhled, ale zejména pohodlnost. Když skloubíte obojí, můžete si vychutnávat nošení trendových kousků bez jakýchkoliv nepříjemností.

Spodní prádlo pro rok 2012

Spodní prádlo nosíme denně a bez něj se neobejdeme. Ať je jakékoli roční období spodní prádlo hraje v našem šatníku snad nejdůležitější roli. Spodní prádlo je nutností a potřebou. I když v podstatě není vidět, neboť jej máme schované pod oblečením, neznamená to, že byste si při výběru spodního prádla neměli soustředit na vzhled. Spodní prádlo pro ženy zahrnuje nejen podprsenky, kalhotky, tanga, ale také košilky nebo erotické prádlo.

Co se týče barev u spodního prádla, módní je stále černá a bílá barva. Je to sice klasika, která však nikdy nezklame. Hezky budete vypadat také v tělových barvách, které jsou v oblibě posledních pár let. Trendové jsou také barvy, jako je červená, modrá, fialová. Co se týče vzorů, převažuje spodní prádlo bez jakéhokoli vzoru. Hezky vypadají také květinky, zvířecí vzory nebo proužky.  Módní je samozřejmě krajka nebo kombinace materiálů s krajkou. Avšak něco jiného přináší pařížská kolekce Freegun. Kombinuje pestré a výrazné barvy. Dává přednost i abstraktním vzorům. Toto spodní prádlo je naprosto originální a i vy v něm budete vypadat jedinečně.

Plavky pro rok 2012

I když teprve končí zima, už nyní je třeba poohlédnout se, jaké plavky přináší nejnovější kolekce pro rok 2012. Plavky musí být každopádně moderní a musíte v nich vypadat atraktivně. Tady je potřeba zvolit správný střih, který lichotí vaší postavě. Je výhodou, že dnes seženete plavky v různém provedení a můžete si tak vybrat takové, které jsou pro vaši postavu vhodné.

Stejně jako loni přejí plavky pestrým barvám, které vypadají úžasně na opáleném těle. Doslova vás rozzáří. Dominovat budou kytičky, proužky, ornamenty a rafinované vzory. Trendy budou jak vzorované plavky, tak jednobarvené či oživené originálními detaily v podobě kamínků, kroužků, řetízků, volánků či krajky. Klidně si na sebe můžete obléci vzorovaný horní díl plavek v jedné barvě a spodní díl v barvě jiné. Samozřejmě tak, ať k sobě plavky ladí. Avšak není podmínkou, že musí být právě oba díly stejné barvy. Nosit se budou i exotické vzory.

Zdroj fotografií: www.dianka.cz