Tipy na tradiční i netradiční vánoční dárky 2012

Tak už je to opět tady! Zbývá měsíc a pár dnů do Vánoc a je ten nejvyšší čas začít nakupovat dárky pro své blízké. Některé z vás možná necháváte nakupování dárků na poslední chvíli, neboť nemáte čas, ani náladu lítat po obchodech, takže pak nákup sfouknete dva dny nebo den před Vánoci, když už je to vyloženě nutné. Jenže často nakoupíte hlouposti, prostě, to co v podstatě v regálech zbylo, protože vám došly nápady na originální dárky. Další si naopak v nakupování dárků libují a berou obchody útokem jeden po druhém. Jenže ani to často nenese ovoce a vy nevíte, co svým blízkým udělá radost.

Chybí nápady

Problémem vánočních dárků je často ztráta nápadů. Také máte pocit, že každým rokem máte méně nápadů a lámete si hlavu, co pořídit letos? I když vaše děti rostou a přibývají roky i vašemu milému, rodičům a dalším blízkým, nic se nemění na tom, že smyslem vánočních dárků je vykouzlit úsměv na tváři. A vědět, co tomu druhému udělá radost není vůbec jednoduché. Proto pro vás máme tip na praktické i originální vánoční dárky 2012.

Vánoční automat

Navštivte vánoční automat, který naleznete na internetových stránkách levneelektro.cz, jež vám poskytne jistě mnoho inspirace. Pro snažší orientaci nabízí vánoční automat jednotlivé kategorie – pro muže, pro ženy, pro děti, pro rodinu, pro zdravý životní styl a další. Pod každou kategorií najdete originální vánoční dárky 2012, tak třeba i praktické, které ocení celá rodina.

Dárky, které nezruinují váš rozpočet

Vánoce vždy představují čáru přes rozpočet. Je potřeba vynaložit poměrnou dost vysokou částku, abyste mohla obdarovat všechny, které máte ráda. Zejména děti se už nemohou dočkat, jaké dárky na Vánoce 2012 dostanou. Na vaši finanční stránku myslí i vánoční automat a tipy na vánoční dárky je možné si seřadit podle ceny. Výběr dárků pak závisí na vašich finančních možnostech, přičemž i levné dárky k vánocům mohou udělat obrovskou službu a sklidit úspěch.

Pro děti

Větším dětem uděláte radost např. MP3 přehrávačem, který vás vyjde na pouhých 299 Kč, tabletem již za 1 690 Kč nebo dotykovým mobilním telefonem Nokia za 1 899 Kč. Ty menší zaručeně potěšíte hračkou. Klukům pořiďte třeba Buddy Toys Bagr, který vás přijde jen na 399 Kč a pro holčičky vyberte např. MATTEL Barbie Vlasový design, který stojí 799 Kč.

vlasový salón

Pro muže

Muži všeobecně milují jakoukoli elektroniku a když k tomu spojíte ještě automobily, u mnohých mužů uspějete. Co třeba autoreproduktory za 399 Kč nebo autorádio, které vás vyjde jen na 799 Kč? Určitě váš milovaný protějšek ocení i nový dotykový mobilní telefon již od 1 899 Kč nebo blu-ray přehrávač za 1 529 Kč. Sportovní nadšenci ocení tréninkové hodinky, které stojí jen 815 Kč. Kuřákům pořiďte třeba elektronickou cigaretu za 1 090 Kč.

autorádio

Pro ženy

Ženy potěší jakákoli paráda, díky které budou ještě krásnější. Pořídit můžete např. kvalitní epilátor, který vás vyjde na 899 Kč nebo žehličku na vlasy za 399 Kč. Módními hodinkami za 1 160 Kč také rozhodně žádná z nich nepohrdne. Starší ženě doporučujeme darovat masážní přístroj na nohy za 599 Kč.

žehlička na vlasy

Více tipů přináší vánoční automat. Bezpochyby zde najdete pro každého něco.

Zdroj fotografií: www.levneelektro.cz