Tip na skvělý vánoční dárek: vtipná trička s nápisem/potiskem

Myslíte, že na nakupování dárků na Vánoce máte ještě dostatek času? Přesně dva měsíce! A to není zase tak dlouho na to, abyste již nyní mohla začít vybírat a pořizovat dárky pro své nejbližší. Pokud se chcete vyhnout frontám v obchodech, nervům a stresům, co na poslední chvíli nakoupit, pak pro vás máme suprový tip na netradiční a vtipná trička, která mohou být právě skvělým dárkem pro vaše blízké, ale i pro vás samotnou.

Tričko nikdy nezklame!

Trička nosí snad každý, jsou praktickým kusem oblečení, které lze vzít kdykoli a kamkoli. Je jedno kolik je vám let, zda jste menší či větší, alespoň jedno tričko najdeme v šatníku každého z nás. A právě darovat tričko může být skvělým nápadem. Nemáme však na mysli jen tak obyčejné a klasické tričko, ale zcela jedinečné a originální, které nenosí jen tak každý. Koukněte na web Trikonator.cz, kde se vám bude ze všech těch vtipných a netradičních triček točit hlava. Věříme, že právě zde najdete to, co hledáte. Tričko můžete věnovat příteli, manželovi, kamarádce, sestře, bratrovi, klidně i mamce nebo taťkovi, prostě komukoli. Anebo si jej můžete přát i vy. Vybírat můžete kupříkladu mezi tričky s nápisem nebo potiskem. Mimo jiné zde pořídíte i řadu dalších komických věciček, ať už to jsou brýle, placky, samolepky nebo třeba oblečení a předměty s motivy oblíbených seriálů, jako je Futurama, The Big Bang Theory, How I met your mother a další.

Trička s nápisem

Trička s nápisem budou vždy v módě a o nositeli toho mohou i mnohé prozradit. Lze si totiž vybrat nápis, který vyjadřuje určitý styl, např. romantický, vtipný, sportovní a třeba i provokativní až vulgární. Trička s nápisem jsou oblíbenou kategorií oblékání, zejména pak mladší generace, nicméně není vyloučena ani generace starší. Vždy je to otázkou vkusu a vy jistě své blízké moc dobře znáte, takže víte, jaké tričko je pro ně vhodné.

Níže můžete vidět malou ochutnávku:

pro mladší generace
pro něžné polovičky
pro pohodové muže
pro starší generaci

Trička s potiskem

Ne méně populární jsou trička s potiskem, pro které platí v podstatě totéž. Dají se pořídit v různých variacích, barvách, velikostech a s nepřeberným množstvím motivů. Takovými tričky můžete i naznačit, jak danou osobu vnímáte, protože jak už bylo zmíněno, nositel se může s daným nápisem či motivem ztotožnit. Nebo naopak odhalit, co se v něm tajně skrývá.

A nesmíme zapomenout ukázat pár kousků:

pro ženy se smyslem pro humor
pro milovnícky Spidermana a Star Wars
pro ženáče
pro muže se stylem a vtipem

Zábavná trička potěší každého. Dají se nosit na párty, doma, do práce, pro volný čas. Jistě jimi nic nezkazíte, ba naopak věnujete dárek, který určitě obdarovanému kouzlí úsměv na tváři.

Zdroj fotografií: Trikonator.cz