Tip na jedinečný dárek: Vyhlídkový let

Mnohé z vás jistě zažívají perné chvilky v době, kdy se blíží narozeniny někoho blízkého z vašeho okolí a vy jej chcete obdarovat. Bez ohledu na to, zda se jedná o rodinného příslušníka či o kamarádku nebo kamaráda, jistě byste rády věnovaly hezký dárek. Takový však najít a koupit může být doslova noční můrou. V současné době však velice letí netradiční zážitky a mezi nimi můžete nalézt vhodný dárek, který váš problém vyřeší. V tomto ohledu jsou velice oblíbenými zejména vyhlídkové lety. Jestliže víte, že obdarovanému nevadí výšky, má rád trošku adrenalinu či dokonce touží zažít vyhlídkový let, pak není třeba více váhat.

Užít si vyhlídkový let není vůbec problém

V rámci České republiky je možné zamluvit řadu vyhlídkových letů z různých letišť. Vyhlídkové lety pořádá spoustu společností a nabízí pochopitelně i jiné ceny. Doporučit můžeme vyhlídkové lety provozované leteckou společností Mavisys, která se specializuje na lety vrtulníky a letadly. Disponuje 24 moderními a komfortně vybavenými letadly a 6 vrtulníky. Mavisys nabízí mnoho slevových akcí na tyto zážitky, proto jsou vyhlídkové lety z pohledu financí velmi dostupné. Pro představu je možné objednat vyhlídkový let nad Prahou v délce 30 minut za pouhých 1 990 Kč (původní cena 4000 Kč). Nabídek je samozřejmě více, stačí vybrat konkrétní vyhlídkový let.

Vyhlídkové lety letadlem nebo vrtulníkem?

Letecká společnost Mavisys pořádá čtyři typy vyhlídkových letů. Jsou jimi vyhlídkové lety letadlem, akrobatické lety, lety vrtulníkem nebo je možné si vyzkoušet, jaké to je být pilotem. Možná právě poslední jmenovaný zážitek udělá obrovskou radost třeba vašemu příteli nebo manželovi, protože který muž by si nechtěl vyzkoušet pilotovat letadlo? Rovněž akrobatický let může být skvělým dárkem pro muže. Méně adrenalinovou variantou je pak vyhlídkový let letadlem či vrtulníkem, kdy se může pasažér pokochat krajinou z ptačí perspektivy. Všechny vyhlídkové lety však nabízí notnou dávku adrenalinu, zábavy a jsou zážitkem na celý život.

vaše drahá polovička se může stát pilotem na zkoušku
let vrtulníkem nabízí spojení adrenalinu a poznávání našich končin

Z čeho můžete vybírat?

Níže se podíváme na aktuální slevy na vyhlídkové lety, které si můžete objednat na webové adrese: www.vyhlidkovylet.eu. Lety probíhají z 12 letišť po celé ČR.

létat lze z letišť v těchto městech
  • Karlovy Vary: Vyhlídkový let, trasa dle vašeho přání. 20 minut letu za cenu 2 790 Kč.
  • Příbram: Vyhlídkový let Karlštejn pro 1 osobu za 1 990 Kč.
  • Praha: Adrenalinový let letadlem, 20 minut pro 1 osobu za cenu 1 990 Kč.
  • Ostrava: Velký okruh Ostrava, 40 minut pro 1 osobu za částku 2 750Kč.
  • Brno: Vyhlídkový let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou, 15 minut pro 1 osobu za cenu 2 550 Kč.
  • Praha: Pilotem na zkoušku za 1 450 Kč.
  • a další.

Věřte, že některá z nabídek na vyhlídkový let bude tím nejlepším dárkem, který kdy vámi obdarovaná osoba dostala. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jedinečný zážitek! Tyto nezapomenutelné okamžiky nemusí být drahé, pokud umíte nakupovat chytře se slevou u Mavisys.