Tip na dárek: Poukaz na wellness pobyt do krásných Luhačovic

Přemýšlíte nad překvapením pro vaši drahou polovičku, anebo máte někoho z rodiny či přátel, jež slaví významné výročí, a chcete je potěšit netradičním dárkem? Narozenin, svátků, významných událostí, jako je např. svatba, se během roku najde hned několik, takže není divu, že spoustu nápadů máte již vyčerpaných. Zkusili jste ale někdy věnovat zážitkový dárek?

Krátkodobý (víkendový) pobyt za relaxem

Dárky zprostředkovávající určitý zážitek jsou v současné době čím dál žádanější. Především pak nejrůznější wellness pobyty, které mezi nabídkami vynikají a těší se velké oblibě. Jsou ideální variantou pro všechny, co si rádi odpočinou a nechají se hýčkat v oáze klidu. Pokud navíc sháníte dárek pro svého milého, můžete tak strávit pár dní v soukromí a užít si společné romantické chvilky. Víkendový wellness pobyt potěší opravdu každého. Darujte tři dny krátkodobé dovolené v Luhačovickém wellness hotelu, a to v Augustiniánském domě.

Dárkový poukaz zahrnuje:

  • Uvítací nápoj.
  • Ubytování v pokoji dle vašeho výběru, přičemž máte možnost si zvolit Classic pokoj, Superior pokoj, Junior Suite, Apartmá Augustin a Apartmá Leoše Janáčka.
  • Nechybí bohaté stravování – snídaně s výhledem do zahrady, odpolední občerstvení a servírované tříchodové večeře se salátovým barem.
  • Po celou dobu pobytu je možný neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie, včetně občerstvení.
  • K dispozici je meditační jurta, která je otevřená každý den od 12 do 17 hod.
  • Na pokoji bude připraven župan a pantofle.
  • V areálu hotelu je WIFI a parkování zdarma.

Luhačovice uspokojí všechny návštěvníky

Luhačovice jsou nádherným moravským lázeňským městem, které se postará o zábavu a dokonalý odpočinek. Architektura nejrůznějších stylů se střídá s živou zelení. Prostředí vybízí k dlouhým procházkám a výletům. Aktivně založení návštěvníci mohou zamířit k přehradě, kde je možné provozovat řadu vodních sportů. Dáváte-li přednost méně aktivnímu způsobu trávení volného času, pak se určitě projděte po kolonádě, kde se lze osvěžit minerálními prameny s léčivými účinky a ochutnat čerstvé lázeňské oplatky. Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství, kde můžete zakotvit a užívat si ničím nerušenou pohodu. Zdejší podmínky uspokojí návštěvníky turisticky, sportovně i společensky založené.

Dárkový poukaz na wellness pobyt, společně s krásou Luhačovic, je dokonalým překvapením, na které bude obdarovaný dlouho vzpomínat.