Ideální dovolená či prodloužený víkend? Vyberte si ze spousty pobytových wellness balíčků v Hotelu Bohemia

Léto je v plném proudu, stejně tak čas dovolených. Ještě jste si volno nevybrali a uvažujete o pár dnech odpočinku někde u nás v republice? I naše země nabízí spoustu přírodních krás a možností, jak aktivních, tak relaxačních. Nejvíce by se vám zamlouval prodloužený víkend či pár dní, jež strávíte především oddechem? Pak zavítejte do některého z lázeňských měst nabízejících spoustu ozdravných, odpočinkových a beauty procedur.

Jedním takovým nádherným místem jsou Františkovy Lázně, které mají bohatou historii. Léčivé prameny, které se zde nachází, jsou známé už od 15. století a v době objevení se voda odtud vyvážela hlavně do Německa. Dnes se aktivně využívá až 24 pramenů, proto jistě stojí za to Františkovy Lázně navštívit. Pomocí minerálních pramenů se tu léčí především gynekologická onemocnění, potíže s krevním oběhem, srdeční onemocnění a nemoci pohybového aparátu.

Ale jeden den nestačí! Ubytujte se přímo v srdci samotného města, kde se nachází wellness hotel Bohemia. Tady si lze vybrat z nesčetného množství pobytových balíčků, jež uspokojí vaše potřeby.

Hotel přímo v centru

Hotel Bohemia je situován kousek od centra, a to konkrétně v lázeňském parku, což má své jedinečné kouzlo. Ubytovat se můžete v některém z moderně vybavených pokojů, k dispozici je i luxusní apartmán pro náročnější klientelu. Zázemí pro soukromé, sportovní i pracovní pobyty je na vysoké úrovni, vyhlášená domácí a mezinárodní kuchyně, včetně vinného sklípku, se postará o to, abyste si zde také skvěle pochutnali.

Co se týče doplňkových služeb, nudit se rozhodně nebudete. Vyzdvihnout je potřeba hlavně wellness studio, kde můžete zajít na masáže, koupele, zábaly, kosmetické procedury či využít komplexní terapii, včetně exotických služeb. V hotelu vám zajistí rezervaci na nespočet sportů (např. tenis, minigolf, horská turistika, fotbal, paintball), povolenku k rybolovu a výlety s průvodcem. Dále se zabavíte v samotném městě a okolí.

5 tipů na pobytové balíčky

Hotel se u nás řadí ke špičce v oblasti poskytování pobytů. Wellness balíčky jsou pestré, takže si lze vybrat takový, který bude odpovídat vašim představám. Vytipovali jsme pro vás ty nejzajímavější a nejoblíbenější.

Letní osvěžení

Na léto pro vás připravili speciální pobyt plný letního osvěžení. V rámci balíčku si předplatíte welcome drink, vstup do solné jeskyně, peeling nohou, masáž plosek nohou, mátový zábal nohou, okurkovou masku na obličej, oxygenoterapii a lymfatickou masáž. V ceně 6 990,- Kč pro jednu osobu máte také ubytování na 6 dní a polopenzi.

Podzimní odpočinek

Pokud nestihnete vyrazit v létě, i na podzim zde mají krásný balíček. Zahrnuje opět welcome drink, dále vstup do Aquafora Františkových Lázní, částečnou masáž, jílový zábal, 2 krát oxygenoterapii, 2 krát lymfatickou masáž, rašelinový zábal, masáž plosek nohou, parafínový zábal a peeling plosek nohou. Samozřejmostí je ubytování na 6 dní a polopenze. Cena za tento komplet je 5 490 Kč/os.

Sport & Relax

Výborná volba spojující aktivní i relaxační aktivity. V rámci ceny 2.995 Kč pro osobu na 3 noci máte ubytování s polopenzí, welcome drink, 2 krát zapůjčení horských kol, 2 krát 2 hodiny vstupu na tenisové kurty a nechybí celková sportovní masáž a bylinková koupel.

Romantika ve dvou

Chcete-li si užít romantiku, třeba během prodlouženého víkendu, pak je tady tento balíček. Za 2 noci zaplatíte jen 4.999 Kč pro 2 osoby. Komplet nabízí ubytování se snídaní, láhev sektu na pokoj, kde bude pro dámu připravena také růže. Na ni bude čekat mšenská bylinná koupel, čokomasáž a královská kosmetika. Pro něj bude nachystána pivní koupel, celková masáž a pedikúra.

Nabitá lázeňská péče

Protože se jedná o lázeňské město, nechybí pobyt nabitý lázeňskými procedurami. Jedná se o balíček pro 2 osoby na týden (6 nocí), který vychází na 15.990 Kč. A na co se můžete těšit? V rámci wellness služeb budete moci využít částečnou uvolňující masáž, regenerační jílový zábal, bylinkovou perličkovou koupel a parafínový zábal s pomerančovým olejem. K tomu ještě vstup do Aquafora. Ubytování i strava formou polopenze je zajištěna během celého pobytu a přivítají vás welcome drinkem.

Více pobytových balíčků a informací naleznete na oficiálních stránkách hotelu: www.hotelbohemia.cz.