Stavebnice Geomag – vánoční dárek rozvíjející dětskou představivost a inteligenci

geomagPomalu vybíráte vánoční dárky pro své nejbližší a rádi byste pořídili svým ratolestem nějaký, který jej zaujme, zabaví a je zároveň i vzdělávacím nástrojem? Takovým mohou být ověřené stavebnice, se kterými si děti hrají po generace. Stavebnice jsou oblíbenou hračkou nabízející hned několik výhod. Rozvíjí představivost, fantazii, manuální zručnost i logiku dítěte, přitom slouží jako prostředek, díky kterému se váš potomek zabaví na dlouhé hodiny a nezlobí. A mnohé z nich vydrží ne zcela šetrné zacházení.

Jak vybrat tu pravou stavebnici?

Český trh je dětskými stavebnicemi doslova zaplaven. Kromě těch, se kterými jste si hrávali v době, kdy jste byli dítětem vy, je k dostání i řada originálních typů. Stavebnice totiž mohou mít mnoho podob, od dřevěných, kovových, plastových, magnetických, svítících až po robotické. Ač je možné vybírat z nepřeberného množství, s tím, že stále přibývají nové, přesto jen pár z nich stojí za to. Pokud hledáte opravdu něco inovativního, pak rozhodně sáhněte po magnetické stavebnici. Ty jsou momentálně velkým trendem a u dětí stále populárnější.

Co je magnetická stavebnice?

Tato kreativní hračka se skládá z jednotlivých dílků, jež se k sobě připojují pomocí magnetu, který je z každé strany daného dílu. Doslova revoluci magnetických stavebnic zahájila stavebnice Geomag pro děti. Tato zábava ze Švýcarska zažila raketový nástup již po uvedení základních sestav. Sortiment se začal postupně rozšiřovat a dnes jsou k dostání, jak pro děti od 1 roku až po typy, s nimiž si rádi staví teenageři, stejně tak i dospělí.

Magnetická stavebnice Geomag

Funguje na naprosto jednoduchém systému umožňující vytvářet velké množství konstrukcí, objektů, tvarů a obrazců podle fantazie. Základem jsou magnetické tyčinky potažené plastem a poniklované kuličky z magnetické oceli. Objekt pak lze postavit na základovou desku či jej lze obohatit o dělící prvky.

6

Stavebnice je variabilní a jednoduchá. Vyniká švýcarskou precizností a je vysoce odolná proti opotřebení. Její absolutní zdravotní nezávadnost potvrzují atesty a certifikáty.

Umožníte dětem hravým způsobem nahlédnout do tajů magnetismu, fyzikálních zákonů, geometrických tvarů i architektury. Podpoříte jejich tvořivost, představivost, logiku, inteligenci. Ti menší při hraní rozvíjí rovněž motoriku. Z těchto důvodu je stavebnice Geomag využívána řadou vzdělávacích zařízení jako atraktivní pomůcka pro školní vyučování.

Stavebnice Geomag pro všechny věkové kategorie

Stavebnice Geomag je rozdělena do následujících kategorií:

  • Geomag Baby – uzpůsobená pro děti od 10 měsíců do 3 let. Není to jen stavebnice, ale také kousátko, chrastítko nebo hračka do vody zároveň.
Geomag Baby Farm Large, cena: 839 Kč (www.skluzavky.cz)
Geomag Baby Farm Large, cena: 839 Kč (www.skluzavky.cz)
  • Geomag Kids, Wheels a World – pro děti od 3 let.
Geomag Kids Panel + Pro panel Girl, cena: 1 190 Kč (www.skluzavky.cz)
Geomag Kids Panel + Pro panel Girl, cena: 1 190 Kč (www.skluzavky.cz)
  • Geomag Panels – pro děti od 6 let.
Geomag KIDS Glowing 76ks, cena: 679 Kč (www.skluzavky.cz)
Geomag KIDS Glowing 76ks, cena: 679 Kč (www.skluzavky.cz)
Geomag WHEELS Race Large, cena: 719 Kč (www.skluzavky.cz)
Geomag WHEELS Race Large, cena: 719 Kč (www.skluzavky.cz)
  • Geomag Pro – pro teenagery od 14 let.
Geomag Pro Color 66ks, cena: 639 Kč (www.skluzavky.cz)
Geomag Pro Color 66ks, cena: 639 Kč (www.skluzavky.cz)

Magnetická stavebnice je skvělý dárek do každé rodiny s dětmi. Pořiďte i těm svým skvělou zábavu pod stromeček. Bohatou nabídku naleznete na těchto stránkách.