Španělské potraviny v gastro balení pro ty nejchutnější španělské pokrmy

šp úvodProvozujete restauraci a rádi byste v ní připravovali originální španělské pokrmy? Uchvátila vás krása Španělska a chcete si ji aspoň někdy připomenout díky lahodným jídlům, které z této jižanské země pochází? K tomu potřebujete ty správné ingredience. Možná jste se však již setkali s problémem, kde je u nás v České republice sehnat?!  Španělské potraviny jsou díky společnosti BMC Brno a značce Bassta snadno dostupné i v našich podmínkách.

Španělská kuchyně a její typické ingredience

Začít vařit španělskou kuchyni a její typické pokrmy, jako je Gazpacho, Paella, tortilla de patatas, Ensaimada, Cocido madrileño a další můžete začít klidně hned. Základem těchto jídel jsou především kvalitní olivový olej, koření, olivy, čerstvá zelenina, ryby, mořské plody a maso. Veškeré španělské potraviny Bassta jsou v té nejvyšší kvalitě. Pouze s nimi dostanou vámi připravované pochutiny tu správnou chuť i vůni.

Španělské recepty vámi připravené pak mohou také vypadat takto:

šp1

šp2

šp3

šp4

Španělské potraviny v gastro balení

Primárním odběratelem španělských potravin Bassta jsou zejména restaurační zařízení. Proto zde seženete potřebné ingredience ve větším množství. Gastro balení vám poskytnou dostatečnou zásobu pro všechna vaše jídla. Můžete si dovolit experimentovat a upravovat recepty dle vašich chutí. Navíc jsou tato balení z pohledu nákupu mnohem ekonomičtější.

V sortimentu najdete převážně:

  • olivy,
  • olivové oleje,
  • konzervované ovoce a zeleninu,
  • rajčatové směsi,
  • dochucovadla,
  • džemy s vysokým obsahem ovoce,
  • sardinky, ančovičky a tuňáka.

K dispozici jsou nejen balení o větším obsahu, ale nejrůznější hmotnostní kategorie, od balených sudů přes gastro balení až po jednoporcový program. Vybírat lze balení ve skle, plechu i plastu.

Chuť Španělska zaručena

Nekupujte potraviny, které se za ty španělské pouze vydávají. Bassta je prověřená značka, která odebírá suroviny od předních španělských výrobců. Na webových stránkách http://www.bassta.cz/produkty najdete její kompletní nabídku. Vybírejte, nakupujte a vařte španělskou kuchyni s Bassta.

Zdroj fotografií: www.bassta.cz