[Soutěž] Odpovězte na 3 jednoduché otázky a vyhrajte nové vybavení ložnice

soutěžTrpíte bolestmi zad nebo hlavy? Celý den zíváte a ani po dlouhém spánku se necítíte odpočatí? Na vině může být špatná matrace nebo polštář. Oboje teď můžete vyhrát ve vánoční soutěži s matracemi Tropico.

Prosinec je kvůli blížícím se Vánocům plný shonu a na odpočinek mnoho času nezbývá. A přitom je tak důležitý! Dopřejte si alespoň 10 minut klidu, odpovězte na soutěžní otázky a vyhrajte novou matraci nebo set přikrývky a polštáře.

Soutěž trvá jen do 22. prosince 2015

Soutěžit můžete do 22. prosince 2015 do 23:59. Stačí, když správně odpovíte na 3 jednoduché otázky a vyplníte kontaktní údaje. Poradíme vám, že odpovědi na všechny otázky najdete na webu a vždy je jen jedna správná odpověď.

Po odeslání vyplněného formuláře nezbývá než doufat, že pořadatelé ze správných odpovědí vylosují právě ty vaše. Jména vítězů se objeví na webu, ještě předtím ale na facebooku. Chcete-li se tedy dozvědět výsledky jako první, sledujte stránku Matracetropico.cz.

Vyhrajte matraci nebo set polštáře a přikrývky

Hlavní cenou v soutěži je matrace Fox 20, která je nejprodávanější matrací Tropico. Jedna strana je z líné bio pěny, která má skvělé ortopedické vlastnosti a je vhodná pro alergiky. Druhá je z houževnaté pěny Flexifoam®. Vyniká 7 zónami se speciální profilací a ramenní kolébkou pro uvolnění ramen. Matrace tak jistě bude vyhovovat každému výherci.

1.cena - Matrace Fox
1.cena – Matrace Fox

Připravené jsou i ceny útěchy pro 10 dalších soutěžících. Těšit se mohou na set polštáře a přikrývky Tropico Clinic. Set je ze směsi polyesteru a bavlny, takže kombinuje dlouhou životnost a zároveň vysokou prodyšnost. Umožňuje praní při teplotě 95 °C, takže je vhodný i pro alergiky a astmatiky.

2.cena
2.cena – set polštáře a přikrývky Tropico Clinic