Načerpejte inspiraci na trendové vánoční dekorace

12195797_700067273465786_2951245487363049536_n kopiePatříte k těm, kteří si Vánoce naplno užívají a zdobí si své příbytky stylovou výzdobou třeba už i v listopadu? Pak pro vás máme první nadílku v podobě článku, ve kterém si ukážeme, jaké sváteční ozdoby a další dekorace pofrčí tento rok. Inspirujte se a vybírejte, ať to u vás máte sladěno i letošní vánoční čas.

Co teď frčí?

Jako každý rok se mezi vánočními dekoracemi objevují nejrůznější styly a druhy výzdoby, takže si na své přijdete jistě i vy. Pokud se rádi inspirujete trendy, ale zároveň nejste pro netradiční změny, pak budete jistě spokojení. Vánoce se ponesou v tradičních barvách, jako je červená, bílá, zlatá, stříbrná a měděná. Mezi trendové tóny lze zařadit také starorůžovou, tmavě modrou, šedou či fialovou. Vyhledávané jsou samozřejmě i jejich vzájemné kombinace. Módní budou metalické odstíny s nádechem „ledové zimy“.

Rozsviťte domovy

Vytvořit si doma atmosféru blížících se svátků můžete rozhodně pomoci světelným prvků. A to jak v interiéru, tak exteriéru. Svíčky, vánoční svícny, světelné girlandy, závěsy a jiné vánoční osvětlení rozzáří a rozsvítí vaše domovy i zahrady. To vše lze použít, jak samostatně, tak do nejrůznějších adventních a vánočních aranžmá.

svetelna-girlanda-10xled.jpgsvitici-vanocni-banka.jpg

Vánoční baňka s LED osvětlením s motivem vločky nebo světelná girlanda v měděné barvě ve tvaru hvězdiček jsou aktuálním hitem.

Ozdoby nejen na stromeček

Vánoční dekorace a ozdoby nepatří jen na stromeček. Nemusíte čekat až na zdobení stromečku, použijte je již mnohem dříve. Na trhu je tolik ozdob, že by bylo škoda je nevyužít i jinde. Vánoční baňky pověste na větvičky, okna, dveře, lustry. Fantazii se meze nekladou. Kde najdete alespoň kousíček místa na pověšení, tam patří ozdoba.

sklenene-banky-sada-12-ksvanocni-banka-4-cm.jpg

Skleněné průhledné vánoční baňky zdobené stříbrným motivem jsou naprosto úžasné. A doslova vybízejí k umístění nejen na stromeček. Mohou tvořit výrazný solitér v rámci vánoční výzdoby.

Velice pěkně se budou klasické baňky vyjímat také v nádobách z průhledného skla. Skvěle k tomu poslouží vázy, mísy, dekorativní tácy apod.

dekorativni-misa-prumer-28-cm.jpgdekorativni-tac-32-5-x-32-5-cm.jpg

Nakupte si dekorativní podnosy či mísy a vytvořte si vánoční aranžmá na jídelní stůl, konferenční stůl, okenní parapet či na poličku.

Tradiční motivy – zvířátka, andělé, přírodní materiály

Dalším trendem je návrat k tradicím a přírodě. V kurzu jsou ty dekorace, které evokují přírodu, něco milého, všemi známého.  Může to být např. látkové a vyšívané srdíčko, dřevěná sova, sob nebo jelen, proutěná koule, plechový anděl apod.

latkove-srdicko.jpgdrevena-sova.jpg

Dejte přednost přírodním materiálům. Velmi módní jsou dekorace, které vzbuzují dojem, jako byste si je vytvořili sami.

107981108011

Anděl jednoznačně k Vánocům patří. Plechové provedení v moderním designu skvěle zapadne i do vašeho interiéru.

Více trendových vánočních dekorací pro vytvoření té správné kouzelné vánoční atmosféry naleznete na e-shopu www.harasim.info.