Šmrncovní kabelka na podzim? Vyberte si tu v hnědých tónech

1742-largePočátkem září si užíváme poslední záchvěvy léta, ale naše myšlenky se již pomaloučku ubírají na podzim. Nemá již cenu kupovat lehké hadříky a přemýšlet nad letními outfity, ale právě nyní je ideální čas na nákup podzimního oblečení a doplňků, díky kterým si toto pochmurnější období zpříjemníte a užijete.

A bez čeho se žádná správná žena neobejde? No přeci bez kabelky! Není tedy od věci si ukázat pár nových kousků. Které jsou na podzim nejlepší? Vyberte si ty v hnědé barvě. Pro podzim jsou hnědé odstíny typické. Proto se i trendy v módě často inspirují přírodou a podzimní tóny, zejména spadaného listí, se přenáší i do módní sféry. IN tedy budou kabelky od čokoládových, přes pískové, zrzavé, až po světlé béžové modely.  Dobrou volbou je i kombinace těchto barev. Vyhýbat se nemusíte ani vzorům.

Abychom vám přiblížili, po jakých modelech na podzim sáhnout, vybrali jsme pro vás několik moderních kousků.

Tmavě hnědé až čokoládové

Tmavě hnědé kabelky jsou na tom s univerzálností podobně jako kabelky černé. Jsou totiž natolik neutrální, že se hodí téměř ke všemu. Snadno je zkombinujete s jinými barvičkami. Tmavě hnědá a čokoládová jsou velmi elegantní a ležérní. Najdete však i sportovní modely.

tmave-hneda-kabelka-lausin

Tmavě hnědá kabelka Lausin představuje trendovou záležitost do ruky. Hodí se na společenské události, do divadla, i na volný čas.

tmave-hneda-kabelka-tadauis

Tmavě hnědá kabelka Tadauis je spíše volnočasový módní doplněk. Svým jednoduchým designem však neurazí ani na formálnějších událostech.

tmave-hneda-kabelka-bithies

Tmavě hnědá kabelka Bithies je dostatečně prostorná, proto je ideálním parťákem na nákupy, i do práce.

tmave-hneda-kabelka-magdalena

Čokoládová kabelka Magdalena je tak velikostně akorát. Skvěle padne do ruky a hadí vzor, který se vyskytuje v horní části modelu, dodává kabelce nevšední vzhled.

Od velbloudí až zrzavé

Když si představíte spadané listí, jistě si vybavíte především odstíny červenohnědé, žlutavé a zrzavé. Zejména tyto odstíny kabelkám velice sluší a řadí se mezi nejoblíbenější barevné tóny kabelek vůbec. Velice zajímavý design nabízí lakované kabelky, které v kombinaci s těmi zemitými odstíny vypadají naprosto luxusně.

hneda-kabelka-exlusie

Hnědá kabelka Exlusie je velice elegantní. Odstín velbloudí srsti je pro podzim ideální. Tento model vynosíte do práce, i na obchodní schůzky, nebo když vyrazíte do společnosti a budete chtít vypadat žensky.

hneda-kabelka-seraloe

Hnědá kabelka Seraloe je vskutku elegantní trendy módní doplněk. Povrch je lehce hladký a imitace dřeva krásně koresponduje s podzimním obdobím.

kremova-kabelka-nicole

Krémovo-zrzavá kabelka Nicole je jako stvořená pro elegantní dámy. Spojení dvou krásných odstínů dodávají modelu netradiční a originální vzhled.

hneda-kabelka-rosalia

Zrzavá kabelka Rosalia nabízí cool design. Jedná se volnočasový kousek, který je dostatečný prostorný a funkční.

Od světle hnědé po béžovou

Světle hnědá a béžová kabelka by neměla chybět v šatníku každé správné ženy. Jedná se rovněž o velice univerzální odstíny, které se velmi dobře kombinují s různými styly oblečení.

kremova-kabelka-vilma

Krémová kabelka Vilma se vyznačuje francouzskou elegancí. Jedná se o módní doplněk, který se hodí spíše k formálnějším účelům, ale klidně ji vynosíte i na večeři či setkání s kamarádkami.

kremova-kabelka-dadalie

Krémová kabelka Dadalie nabízí originální design. Spojení béžové se zrzavou, která se vyskytuje na detailech, vypadá velmi zajímavě.

bezova-kabelka-diana

Béžová až písková kabelka Diana je vysoká, trendová a krásná. Více asi není třeba dodat, jistě si najde své příznivkyně.

svetle-bezova-kabelka-melina

Velmi světle béžová kabelka Melina je posledním elegantním kouskem. Má velice originální kování a každé formální outfit dokonale doplní.

Která se líbí vám? Už jste si vybrala?

Uložit

Uložit