Jaromír Jágr je v nové kampani zatraceně sexy!

image004Jaromír Jágr je idolem a panem božským pro mnoho žen a snad každý chlap by si přál být jako on. Jednoho z nejmilovanějších Čechů si nyní hýčká mladá kráska Veronika Kopřivová, která by si jej po nové klenotnické kampani měla střežit o to více. Hokejový Bůh nafotil sérii reklamních snímků, na nichž je zatraceně sexy a jistě se shodneme na tom, že zraje jako víno.

Jarda není v reklamě žádným nováčkem. Není to tak dávno, co byl například tváří mobilních telefonů Huawei. Nyní je to však poprvé, kdy v reklamě pod heslem Náš klenot vypadá jako model z exkluzivního pánského módního časopisu. Zarostlá tvář, uhrančivý pohled a drsný výraz vás nenechají chladnou.

Reklamní snímky vznikaly ve filmovém ateliéru na Miami v celkem čtyřech lokacích. Čeští a slovenští fanoušky je budou moci od května vídat na reklamních bilboardech napříč českými a slovenskými silnicemi. Doufejme, že bude projíždění kolem žhavých billboardů, dostatečně bezpečné. Ani bychom se nedivili, kdyby zejména řidičky ztrácely na pár minut koncentraci, neboť Jardovi to opravdu moc sluší.

„Všichni jsme byli překvapení, jak byl Jaromír Jágr v roli modela naprosto přirozený, jako kdyby se tím živil a vše dal na první dobrou. Focení bylo rychlejší než s modelkami, všechny fotografie vznikly během jednoho dne,“ říká Tereza Kupcová, marketingová ředitelka společnosti Klenoty Aurum.

Není pochyb o tom, že Jaromír Jágr je jedním z největších klenotů českého sportu. Kombinace jeho osobnosti s luxusními šperky je opravdu trefná. A jak mu nová role svědčila? Zhodnoťte sama…

 

Foto_2

Foto_3Zdroj fotografií: Klenoty Aurum