Sex okořeněný neobvyklými praktikami. Jdete do toho?

Spadá váš sexuální život do stereotypu a cítíte, že je potřeba udělat něco pro to, aby nenastala krize? Když vám dojde erotická inspirace, a chcete si se svým drahým dopřát nové rozměry potěšení, není nic jednoduššího, než si přečíst a poté si sem tam připomenout tyto řádky, které vám ukážou nové možnosti uspokojení. Je jen na vás, do kterého z tipů či technik se pustíte, jak moc jste zvrhlý a odvážní. Každý si přijde na své.

Ve spolupráci s předním sexshopem RuzovySlon.cz jsme připravili neobvyklé praktiky, se kterými lze dosáhnout intenzivnějšího vyvrcholení, a pomocí nichž dostane váš sexuální život zcela nový rozměr.

Uspokojte partnera orálně, análně a jinak

Pamatujte, že v jednoduchosti je krása. Orální a anální sex patří ke klasice, přitom pro uskutečnění těchto radostí nepotřebujete nic složitého. Jednoduše vám k tomu poslouží erotické pomůcky v podobě vibrátoru, kroužku na penis nebo didla.

Vibrátor lze považovat za TOP erotickou hračku, kterou lze uspokojit zejména ženy, ale i mužům pomohou přinést nepoznané uspokojení. Moderní podoby vibrátorů nabízí neskutečné možnosti, stimulují ta správná místa, vibrují a pro neobvyklé sexuální hrátky jsou tou nejlepší volbou. Je jen na vás, jak s ním naložíte. Alternativu nabízí didlo, neboli nevibrační penis sloužící převážně k análním technikám. No a pak tu máme kroužek na penis, s jehož pomocí uspokojíte partnera také orálně. Zároveň jej můžete použít k samotnému aktu. Vibrace stimulují klitoris, kroužek pevně svírá penis, čímž zlepšuje erekci. Pro oba bude orgasmus intenzivnější. Tohle prostě musíte vyzkoušet. K orálním hrátkám je možné využít třeba i šátek nebo kravatu, kterými nádobíčko svého partnera uvážete a pohrajete si s ním v kombinaci s pusou.

Pro ty, co mají silný žaludek

Shrneme-li netradiční praktiky pro silné nátury, pak jsou jimi jednoznačně zlatý déšť, římská sprcha nebo záliba v lidských výkalech. V případě zlatého deště jde o močení na určitá místa na těle či dokonce přímo pití. Římská sprcha spočívá v uspokojení ze zvracení. Myšleno buď z pohledu pozorování při zvracení, nebo natvrdo tehdy, kdy jeden z partnerů vyprázdní obsah svého žaludku přímo na tělo toho druhého. Některé vzrušuje už i samotný zvuk při této jinak nechutné činnosti. No a do třetice tady máme techniku, kterou je možné nazvat kaviárem, scatem nebo dokonce koprofilií.  Někteří s oblibou roztírají lidské výkaly po těle, čichají k nim, či je dokonce pojídají. Konče třeba zasouváním potravin do konečníku, odkud se vyjídají. Někdo to zkrátka má rád i takto!

Padesát odstínů šedi v domácím podání

Kniha Padesát odstínů šedi se stala bestsellerem a film obrovským hitem. Právě odtud si můžete vzít inspiraci a vytvořit si v ložnici domácí mučírnu. Nemáte-li bičík, postačí vařečka, místo pout či lan poslouží šátek, svorky na bradavky nahradí třeba kolíčky na prádlo. Staňte se dominou a svému drahého pořádně naplácejte, znehybněte jej, podrážděte. Anebo buďte jako Anastasia a nechte se podmanit kouzlem vašeho Christiana Greye, který s vámi může dělat cokoliv, co se mu zlíbí. Bolest, tajemno, vzrušení…sado maso může mít mnoho podob.

Nové možnosti objevte v tantře a erotických masážích

Do sexuálních životů stále více vstupuje tantra a duchovní stránka erotiky. Právě v tomto směru se našlo mnoho párů, žen i mužů. Samotná tantra nebo tantrická masáž může být vzrušující sexuální zkušeností. Pomůže vám dosáhnout nové sexuální dimenze, kterou jste dříve nepoznali. Vyzkoušet můžete i různé erotické masáže. Jako předehra nemůže být nic lepšího. Jestli nevíte, jak na to. Vše si dnes lze díky internetu nastudovat.

Inspirovali jsme vás alespoň trochu? Už spřádáte plány na večer plný nového vzrušení? Jestliže chcete ještě více tipů, jak okořenit váš partnerský život, doporučujeme navštívit YouTube kanál sexshopu RuzovySlon.cz, kde najdete různé erotické videonávody. Věříme, že tady objevíte, co hledáte.