Sestry Geislerovy se staly tváří nové vlasové kolekce. Chcete být krásnou zrkou jako ony?

kolekce THE SISTERS sestry GeislerovyAňa Geislerová je jistě všem moc dobře známá. Oblíbená, hojně obsazovaná a uznávaná herečka je pověstná svým zrzavým odstínem vlasů, ač jednu dobu nosila i platinovou barvu. Mladší sestru Ester můžete znát kupříkladu z populárního filmu Snowboarďáci, kde si zahrála ne příliš kladnou postavu sestry jednoho z hlavních protagonistů. Třetí, Lela Geislerová, je výtvarnicí, takže o ní veřejnost moc neví. Všechny tři spojuje nejen rodinné pouto, ale také již zmíněné ryšavé vlasy.

Nová kolekce THE SISTERS

Sestry Geislerovy se daly dohromady nejen v soukromí a staly se tváří nové kolekce Michala Zapoměla THE SISTERS. Tato vlasová kolekce vystihuje ikonistické trio zmíněných sester. Nese se v duchu snesitelné lehkosti bytí, objevení sebe sama, opravdovosti, vášně, nespoutanosti a svobody. A přesně takové sestry jsou. Kolekce THE SISTERS se vrací k přírodě a nové barvy Essensity od Schwarzkopf Professional jsou v duchu přírodního naturelu v té nejčistší podobě přirozené krásy.

Proč zvolit barvy Essensity?

Aňa, Ester a Lela se staly předmětem focení významného fotografa Matúše Tótha, který zvěčnil nejen jejich krásu, ale hlavně i přirozený odstín ryšavé barvy vlasů. Každá ze sester představuje jeden z účesů, jež charakterizuje myšlenku celé kolekce. Tou je svoboda, vášeň, přirozenost. Řada Essensity má být hlavně zdrojem přirozené krásy. Dnes je přirozenost trendy, takže i pro vás by mohly být nové barvy na vlasy velkou inspirací pro změnu.

IMG_6342
Sestry Geislerovy při představení účesů s kadeřníkem, který jejich krásu zdůraznil

Michal Zapoměl má mnohaleté zkušenosti s barvami Essensity a pracuje s nimi rád. Klientkám navíc dávaly výjimečnou barvu i péči. Doba si však vyžaduje stále nové inovace a určitý vývoj, proto zmíněný vlasový mág přinesl novou dimenzi těchto produktů. Nová Essensity s phytolipidovou technologií dokáže udělat vlasy ještě zářivější, dokonale je probarví. Výhodou je i to, že nechybí pečující přístup a přirozenost.

Nová řada produktů Essensity od Schwarzkopf Professional
Nová řada produktů Essensity od Schwarzkopf Professional

Pro koho jsou barvy určeny?

Pokud se považujete za moderní ženu, ráda sledujete aktuální trendy a hledáte kombinaci krásy v účinných a exkluzivních přípravcích, můžete vyzkoušet produkty Essensity. Aňa Geislerová vyzkoušela barvy při focení kolekce a doporučuje je ženám, které mají z barvení obavy. Ona sama má pocit, že má zase takovou barvu, jakou zná ze svých fotek z dětství. Všem sestrám bezpochyby nejvíce sluší právě zrzavé tóny, které jsou pro ně přirozenými.

Které ze sester sluší zrzavé vlasy nejvíce?
Které ze sester sluší zrzavé vlasy nejvíce?

Přirozené přírodní tóny jsou v současné době trendy a nová vlasová kolekce se nese v tomto duchu. Pokud některou z barev vyzkoušíte, budeme rádi, pokud se u nás podělíte o Vaše zkušenosti.

Zdroj fotografií: Essensity by Schwarzkopf Professional