Provoňte si byt bytovými parfémy

Chcete svému bytu dodat jedinečnou atmosféru a oživit jej něčím neobvyklým? Vy sama můžete svůj vzhled podtrhnout nádhernou vůní, která se kolem vás line. Tak se můžete odlišit od ostatních a vyvolat v druhých příjemný pocit z vás samotných. Toto individuální kouzlo je možné vytvořit i ve vašem bytě, a to pomocí bytových vůní a parfémů.

Proč je dobré pořídit bytové parfémy?

Denně se setkáváme s různými vůněmi, ať už to jsou vůně příjemné či nepříjemné. Určitě se však vždy cítíte lépe, pokud voníte vy sama a voní stejně tak i prostor, ve kterém se pohybujete. Bytové parfémy jsou určeny k provonění interiéru a dodávají mu smyslnost, nádech luxusu a svěžest. Váš byt je možné obklopit různými vůněmi, od dřeva, exotických květů, máty, vanilky, citrusů, levandule, oceánu, skořice, růže a dalších oslnivých vůni z celého světa. Bytové vůně a parfémy kladně působí na lidskou mysl. Ve voňavém prostředí se tráví čas mnohem lépe. Mají pozitivní vliv na soustředění, více vám to myslí, napomáhají k uklidnění a uvolnění těla. Jsou zdravotně nezávadné a protialergenní.

Jak bytový parfém funguje?

Vůně z bytového parfému je do prostoru šířena pomocí ratanových tyčinek. Základ bytového parfému tvoří aroma difuzér. Difuzér může mít různou podobu, obvykle se jedná o skleněnou lavičku nebo keramický obal, ve kterém je obsažena voňavá esence. Lahvička je uzavřena dřevěnou zátkou s otvorem uprostřed. Zde se vloží ratanové tyčinky, skrze které prochází vůně a dále se pak uvolňuje do prostoru. Pokud se vám vonná esence spotřebuje, je možné ratanové tyčinky položit např. do šatníku, kde vám provoní oblečení.

Bytový parfém jako krásná dekorace

Interiérové vůně formou bytového parfému, nejen že dokonale ovoní váš byt, ale navíc jsou moderní a stylovou dekorací. Tyto vůně do bytu můžete umístit kamkoli a vždy budou trendových doplňkem v místnosti. Nádherně vypadají např. bytové parfémy italské značky Mr&Mrs Fragrance, která se kromě vůně, soustředí také na moderní design. Parfémy této značky nabízí opravdu jemné a příjemné aroma. Můžete tak nadechnout vůně z různých kout světa a a vytvořit ve vašem bytě nezaměnitelnou atmosféru a kouzlo.

Zdroj fotografií: www.styldekor.cz