Prodlužování řas a prodlužování vlasů.

Co je dlouhé, to je hezké! Dlouhé nohy, dlouhé vlasy, dlouhé řasy, to vše na první pohled každého zaujme. Každá z nás by si dlouhé nohy přála, samozřejmě štíhlé, ale tohle se moc ovlivnit nedá. Bohužel! Kdo neměl to štěstí a narodil se 150 cm vysoký, tak s tím naneštěstí nic nenadělá. To je ale život. Jenže dlouhé vlasy a dlouhé řasy, to v dnešní moderní době může mít každá z vás.

Prodlužování vlasů

Vaše vlasy mohou být delší pomocí prodlužování vlasů! Děkujeme za to! Existuje spousta technik, jak si nechat vlasy prodloužit téměř „do nekonečna“. Chcete-li mít 60 cm vlasy, proč ne?! Klidně si můžete zvednout sebevědomí jen o pár centimetrů, třeba o 10. Zkrátka žádný problém! Navíc kadeřnické salóny, kde prodlužování vlasů provádí, najdete v každém větším městě. Tak jen do toho! Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že vlasy vypadají naprosto přirozeně! Samozřejmě je však potřeba vlasy postupně znovu nechat prodloužit, protože jsou připevněny na vašich vlastních vlasech, které rostou. Kromě prodlužování vlasů touto metodou je možné zakoupit nejrůznejší vlasy na klipsách, které zvládnete připevnit i sama a vlasy si tak můžete zhustit a prodloužit.

Prodloužení řas

Podobné je to i u prodlužování řas. Jedná se o docela nový trend, který je u nás populární pouze pár let. Takže docela novinka! Ale i tyto řasy působí přirozeně, navíc můžete klidně zahodit řasenku. Už ji zkrátka nebudete potřebovat! Prodloužené řasy dodávají sexy pohled! Takový, kterému neunikne snad nikdo. Umělé řasy se jednotlivě lepí na vaše vlastní řasy pomocí lepidla, které je naprosto nezávadné. Efekt je jedinečný a ani řasenka vám nedokáže vykouzlit tak neodolatelný pohled. Po třech týdnech si ovšem musíte nechat řasy upravit, protože ty prodloužené postupně odrůstají.

Prostě každé plus má i své mínus. Tak tedy odpověď na otázku: „kam za krásou„? Je jednodušší, než by se zdálo! Prostě do každého většího města s kosmetickým a kadeřnickým salónem. A domů se pak můžete vrátit jako vyměněná!

Foto: www.prodluzovani-vlasu-praha.cz