Patříte mezi ženy, které nosí pánské spodní prádlo?

Ne, že by sortiment dámského spodního prádla nebyl rozmanitý, ale přesto se v posledních letech rozmáhá trend v podobě nošení pánských spodků. Možná tomu propadla vaše nejlepší kamarádka a třeba i vy. Anebo teprve propadnete, až si přečtete tento článek.

Proč by vás mohlo pánské prádlo zlákat?

Žena je tvor zvídavý a ráda zkouší nové věci. Něco vám to připomíná? Pokud ráda spíte v partnerově tričku, pak je s podivem, že ještě nenosíte jeho spodní prádlo. Každý nový módní kousek – a především ten, který vytáhnete z pánského šatníku – vám dodá na sebevědomí. Samozřejmě můžete začít pozvolna a pořídit si dámské boxerky. Ty vám přechod na sortiment určený pro pány usnadní.

Nošení pánského spodního prádla však není jen pomíjivým výstřelkem. Pro většinu žen, které tomuto trendu holdují, je pánské prádlo synonymem pro komfort a kvalitu. Zatímco v případě dámského prádla je kladen důraz na vzhled, návrháři pánského prádla soustředí svůj um na zdokonalování střihu. Pánové jsou na své mužství citliví a nedovedou si představit, že by je spodní prádlo tlačilo či bylo jinak nekomfortní.

Jinými slovy – v pánském spodním prádle se budete cítit úplně jinak. Respektive mnohem pohodlněji než ve svém běžném prádle.

Dopřejte partnerovi luxusní kousky (a pak mu je „ukradněte“)

Jak spojit příjemné s užitečným? Chcete-li partnerovi udělat radost něčím, co ho opravdu potěší, vsaďte na spodní prádlo světových značek. K těm s nejlepším jménem patří magické CK. Nejde přitom o cenově nedostupný dárek – u specializovaných prodejců seženete originální Calvin Klein boxerky levně. Po designové stránce jim nelze nic vytknout a to samé platí také o funkčnosti.

A až mu je poprvé vyperete, nenápadně si je přivlastněte. Jakmile vás partner v jeho boxerkách uvidí, rád vám je přenechá – budete neuvěřitelně sexy. Podobně jako Beyoncé, Gisele Bundchen či Alessandra Ambrosio, které si pánské spodní prádlo také oblíbily.