Oživte váš interiér

Toužíte váš interiér obohatit zajímavými a zároveň praktickými bytovými doplňky? Nebo snad plánujete jejich výměnu? Poohlédněte se po designových obchodech a objevte kouzlo kusových koberců, dekoračních polštářků, různorodých závěsů a záclon. Možná jsou to právě tyto komponenty, které vašemu bytu či domu dodají jiskru, pocit pohodlí, tepla a útulnosti. Váš interiér navíc rozzáří a strohý či nemoderní styl vládnoucí vaší domácnosti se stane minulostí.

Moderní kusové koberce

Kusové koberce se vyrábějí v klasických i moderních provedeních, jsou barevně rozmanité a disponují zajímavými vzory a dezény. Lze je pořídit v různých velikostech i tvarech a vybírat můžete ze syntetických nebo stále oblíbenějších přírodních materiálů. Nepřeberné varianty kusových koberců na trhu umožní i těm nejnáročnějším zákazníkům vybrat si ty pravé kusy s ohledem na prostorové rozvržení nábytku i jejich vkusu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koberce v orientálním stylu

Mezi oblíbené kusové koberce patří bezesporu perské typy. Tajemné orientální motivy stále upoutávají pozornost a umocňují vzhled především v bytech se starožitným nábytkem a doplňky. Luxusní koberce z Nepálu, Číny nebo Indie naopak vyhledávají moderní domácnosti. Tyto vzácné druhy jsou vyráběny ručně tamními tkalci. Exkluzivní jemné vzory lahodí každému oku a koberce se snadno stanou ozdobou všech obývacích pokojů.

Dětské koberce

Při nákupu kusových koberců nezapomeňte ani na své děti a podívejte se na nabídku dětských koberců. V této kategorie naleznete koberce s oblíbenými postavami jako jsou kočička Kitty, medvídek Pú, Mickey Mouse a další oblíbení hrdinové. Vaše ratolesti budou jistě nadšené, budou-li vám moci s výběrem koberce do jejich pokoje pomoci.

Kde na nákup?

Kusové koberce naleznete jak v kamenných, tak internetových obchodech. Mezi e-shopy stojí za to doporučit webovou stránku www.vopi.cz. Zde naleznete široké množství klasických, moderních, orientálních i luxusních kusů v různých barvách, tvarech, vzorech a podobně. Výběr kusových koberců vám usnadní jednoduchý filtr, do kterého zadáte vaše požadavky a dle nich se vám veškeré modely zobrazí. Proto neváhejte a odhodlejte se dát vašemu interiéru nový náboj.

Zdroj fotografií: Vopi.cz