Oslňující hříva do 5 minut

Iveta Lutovská, zdroj: czvlasy.cz

Závidíte kamarádkám a jiným ženám, kterým příroda nadělila dlouhé a husté vlasy? Již několikrát jste si nechávala narůst vlasy do vysněné délky, ale marně? Toužíte mít za pár minut jiný odstín vlasů, melír apod.? Pro ty z vás, co chtějí změnu a touží po ohromující hřívě, představuje jedinečnou příležitost prodlužování vlasů metodou clip in. Pomocí ní můžete obohatit svou kštici o několik pramenů. A pokud jste jedna z těch, co o prodloužení vlasů uvažuje právě tímto nejšetrnějším způsobem, ale přece jen nemáte dostatek informací, jste na správném místě.

Prodlužování vlasů metodou clip in

Metoda clip in nabízí ženám, které touží rychle a levně zhustit a prodloužit vlasy, velice zajímavou variantu. Tento způsob je efektivní a přirozený. V dnešní době patří k těm nejvíce využívaným a také nejoblíbenějším. Mezi ženami jsou clip in vlasy hojně používané zejména proto, že je možné je připevňovat a sundávat dle potřeby, a to jednoduchým a rychlým způsobem. Další výhodou je fakt, že šetříte své vlasy, které nejsou namáhané, tak i clip in vlasy. Díky této metodě můžete fikaně měnit svou vizáž. Jednou mít kratší vlasy, druhý den zase oslnit dlouhým účesem. To samé platí pro barvy. Clip in vlasy jsou prodávány ve formě příčesků, které lze pořídit v různých délkách, i barvách, rovné, vlnité tak, aby uspokojili potřeby mnohých žen. Vlasy clip in jsou šity z pravých lidských vlasů, ty kvalitní jsou pouze z asijských. Dále se barví nebo odbarvují těmi nejšetrnějšími technologiemi. Máte možnost vybrat si z mnoha odstínu tmavých či světlých barev nebo melírované prameny.

Aplikace clip in vlasů

Ne méně výhodné je i to, že pokud chcete mít delší a hustší vlasy, nemusíte nikam chodit ke kadeřnici. Clip in vlasy si bez problémů nasadíte sama. Aplikace vám nezabere víc než 5 minut, chce to jen potrénovat a následně vám to půjde od ruky. Zvládne ji každá z vás. Neboť jsou vlasy na sponách, snadno je připevníte jako klasickou sponku ke kořínkům svých vlasů. Uchycení je dostatečně pevné, nemusíte mít obavy z toho, že by se příčesek uvolnil.

Péče o clip in vlasy

Jelikož clip in vlasy nebudete mít přidělané na pevno, ale budete je nosit jen příležitostně, nemusíte je mít tak často, jaké své vlasy nebo ty na pevno přidělané. Stačí co 3-4 týdny. Po umytí je však vhodné je ošetřit vyživující maskou, neboť je to jediný způsob, kterým je možné vlasy vyživovat a udržet tak jejich krásný, hebký a pružný vzhled. Clip in vlasy můžete bez problému kulmovat, žehlit, natáčet dle potřeby. Rovněž je možné poupravit odstín vlasů.

Kde clip in vlasy zakoupit?

Doporučujeme objednat clip on vlasy přes internet, např. v e-shopu czvlasy.cz. Nejen, že nabízí širokou nabídku clip in vlasů, ale poskytují také poradenství při výběru odstínu. Dobré je zaslat fotografii vašich vlasů a zde vám poradí, který odstín clip in vlasů je pro vás vhodný. Pokud se vám doporučený odstín přece jen nebude líbit, vlasy je možné vrátit nebo vyměnit, aniž byste museli platit znovu poštovné. Navíc je při objednávce nad 2 500 Kč poštovné zcela zdarma. Jestliže vám nákup clip in vlasů přes internet nevyhovuje, můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze. Tady je možné vlasy prohlédnout i vyzkoušet.

Zdroj fotografií: www.czvlasy.cz