Originální kabelky na léto 2012

Léto ještě nekončí a mnoho z vás se třeba právě nyní chystá na dovolenou. Pokud sháníte originální kabelku, kterou budete moci nosit na pláž nebo třeba do města, máme pro vás jedinečný módní hit. Na český trh přichází značka O bag s kolekcí jedinečných kabelek pro toto léto. Jedná se o italské kabelky, se kterými budete zářit.

Kabelky O bag

Kabelky O bag jsou k dostání ve dvaceti nádherných módních barvách s množstvím variant. Jsou vzdušné, vzhledově velice povedené, kvalitní a jedinečné. Oceníte především jejich praktičnost. Jsou vyrobeny z materiálu EVA, díky kterému je možné kabelku využívat k mnoha účelům. Široké spektrum využití mají tyto kabelky také díky jednotlivým přídavným systémům, které lze ke kabelkám pořídit. Tak můžete změnit funkci i vzhled.

Barevné provedení

O bag kabelky lze využívat ke každodennímu použití a to kdykoli a kdekoli. Hodí se do práce, kanceláře, pokud zvolíte tlumenější barvy, bílou nebo třeba černou variantu. Jestliže chcete zazářit a milujete křiklavé barvy, pak O bag nabízí i kabelky pro vás. Pestré barvy jsou hitem letošního léta a zakoupit můžete kabelku žlutou, zelenou, červenou nebo oranžovou. Tuto kabelku můžete klidně položit do louže, nedostane se do ní ani kapka vody a je prakticky nezničitelná. Lehce se udržuje, stačí umýt pod kohoutkem vody.

Ve 3 stylech

Kabelky O bag jsou k dostání ve 3 stylech: City, ty se hodí do města, dále Beach, které využijete na pláž a party a poslední je Shopping.Tento styl je jako stvořený pro nakupování. Plážový model disponuje dvěma otvory, kam lze prostrčit plážovou podložku. Ucha kabelek dobře sedí na rameni, jsou pohodlná i do ruky. Vybírat můžete ucha z kůže v černé, hnědé, natural barvě nebo z ekokůže v hnědé nebo černé barvě.

O bag tašku pořídíte za cenu od 1 600 Kč.