Jaké jsou trendy v líčení pro toto léto?

Milujete léto, opálenou pokožku a chcete vědět, jak se v horských letních dnech nalíčit? V létě není čas na složité líčení. Pokožka se potí a tuna make-upu by se vám pravděpodobně pod slunečnými paprsky nevzhledně roztékala. V létě vaše pleť potřebuje hlavně hydrataci a také ochranu před sluncem a UV zářením. Opálená pleť, ale přiměřeně, nebude hezky vypadat pod tlustou vrstvou make-upu.

Co si hodí na léto?

Jestliže máte odstín pleti tmavší, můžete si dovolit výraznější odstíny očních stínů. Zvláště, pokud vyrážíte na večírek nebo party, kde chcete sbalit nějakého pohledného chlapa. Klasické sypké stíny se však vzhledem k tomu, že je horko rozmazávají. Slévající se do linky v ohybu oka a vůbec tak výsledný efekt nevypadá pěkně. Zkuste ale novinku, kterými jsou stíny s krémově gelovým složením. Ty vám vydrží na víčkách během celého dne. Aplikace je navíc velice jednoduchá. Stačí pouze rozetření prsty. Na tvář můžete nanést bronzový pudr, který dodá vaši pleti zlatavý třpyt. Ideální je aplikace na lícní kosti, dekolt i ramena. Na rty naneste třpytivý lesk nebo lesklou rtěnku. Tak budou vaše rty vypadat plnější. Zapomeňte na matné rudé rty. Lesk na rty noste vždy u sebe, abyste se mohla kdykoli dle potřeby dolíčit. Pokud se chystáte k vodě, rozhodně použijte voděodolnou řasenku na řasy.

Nezapomeňte na parfém

Jelikož se v létě každý potí, rozhodně byste neměla zapomínat používat parfém. Pro léto se hodí osvěžující, citrusové vůně, které vám dodají svěžest. Zvolit můžete i parfémy s vůní moře, ovocných koktejlů apod, které jsou pro léto jako stvořené.