Odpočiňte si v čokoládě. Umí zázraky: uvolnuje ztuhlé svaly a vyhladí pokožku

Sladká chuť čokolády, která se rozplývá na jazyku je ničím nenahraditelná. Ochutnávat tuto pochoutku je pro většinu z nás opravdovým požitkem. A věděli jste, že se dá v čokoládě i koupat?Dokonce si můžete nechat udělat nezapomenutelnou čokoládovou masáž.

Čokoláda je lékem na všechno. Pohladí po duši, ale i zregeneruje unavené tělo. Masáž má až zázračné účinky: vyhladí pokožku, uvolní ztuhlé svaly a dokonce pomáhá proti celulitidě. Čokoládové masáže a koupele tak zaslouženě patří k těm nejvyhledávanějším. Nabízí je celá řada salónů, stačí si na internetu najít ten nejbližší.

Masáž má jasná pravidla

Co vás, tedy při takovém čokoládovém blahu čeká? Výhodou je, že i když budete sladce hřešit, nepřiberete ani gram a navíc si odpočinete. Tato masáž probíhá úplně stejně jako ostatní: trvá hodinu, někdy i 120 minut. Jen místo krémů, bude vaše tělo hýčkáno vaší oblíbenou pochoutkou.Nejdříve je na řadě lehká relaxační masáž. Potom přijde na řadu masáž čokoládou, kterou masérka nebo masér připraví přímo před vámi.

Hřejivá směs se skořápkami

Připravená směs může obsahovat i rozemleté skořápky kakaových bobů, které působí jako jemný peeling.Čokoláda serozehřeje ve vodní lázni, přičemž se udržuje teplota 40 až 50 °C. Teplota směsi musí být klientovi vždy příjemná a nesmí pálit. Závěrem celé procedury je zábal, při kterém se z čokolády uvolní všechny její blahodárné složky.

Koupel v čokoládě

Oblíbené jsou i koupele, při kterých těloz čokolády intenzivně vstřebává minerální látky. Koupele zkrášlují pokožku, odplaví toxické látky a kůži hezky zvlhčí. Při koupeli strávíte v lázni asi dvacet minut, poté následuje relaxace. Po kakaových procedurách budete vaše kůže sladce provoněná ještě několik hodin. Pokud vás chuť na čokoládu stále neopustí, doporučujeme zakončit den tabulkouluxusní čokolády CarlaFino de Aroma. Její ovocně – květinové aroma bude dokonalou tečkou skvělého dne. Čokoláda jednoduše umí zázraky.