Nezapomenutelný zážitek je 100% úspěšný dárek!

img-0029-(4)-a-53454c1a03e4aNěkolikrát do roka řešíme situace, kdy potřebujeme koupit menší či větší dárky pro své blízké. Momentálně je za námi snad největší příležitost – Vánoce, kdy můžeme své blízké obdarovat. Před námi ale zase nějaké ty narozeniny, svátek, jiná událost či třeba Valentýn. I vy právě sháníte nějaký ten dárek a nevíte, po čem se poohlédnout? Zaručeně nemůžete šlápnout vedle dárkem v podobě zážitku. Právě zážitky se stávají stále oblíbenějšími a tato forma prézentu potěší snad každého.

Největší výběr zážitků

Největší firmou na nezapomenutelné zážitky je společnost Allegria, která vám může poskytnout přes tisícovku různých zážitků, jež lze zakoupit skrze stránky http://www.firmanazazitky.cz/. Vybere si zde skutečně každý a i my jsme tady dnes zavítali pro inspiraci. Vybrali jsme pro vás několik tipů na originální dárky, které by mohly být právě pro vašeho obdarovaného nebo obdarovanou tím pravým.

Indoor Skydiving

Zažít vzrušující pocit z letu a volného pádu bez padáku na zádech může být výzvou pro mnohé z nás. Tyto jedinečné okamžiky vznášení se jako ptáci lze prožít v bezpečí letové komory. Proud vzduchu o rychlosti až 280 km/hod umožní prožít něco nezapomenutelného. Indoor skydiving si získává stále více příznivců, zkuste tedy darovat třeba právě toto.

indoor skydiving

Řidičem driftovací káry

Dalším skvělým dárkem, zejména pro mužské pohlaví milující rychlé vozy, je věnování dárkového poukazu na řízení driftovací káry. Při tomto lze prožít revoluci v driftování v upraveném speciálu na driftování Opel Astra OPC EasyDrift s 330 koňmi pod kapotou. No uznejte, který chlap by nebyl z takového dárku doslova hotový?

řidičem driftovací káry

Romantický či relaxační pobyt

Každý z nás si potřebuje čas od času odpočinout, proto jsou v současné době velmi žádané také dárkové poukazy na zážitkové pobyty. Mohou mít různou formu – relaxační, aktivní, sportovní, romantickou, s ochutnávkou vín, gurmánskou nocí apod. Takový pobyt potěší každého, a i pro vás představuje určitou inspiraci na nádherný dárek.

romanticky-pobyt-pro-dva-54622d633a7f8

Masáže

Dopřejte svým blízkým chvilku odpočinku a relaxace v podobě uvolňující masáže. Vybírat je možné z různých typů i z různých koutů světa. Oblíbené jsou masáže lávovými kameny či thajské masáže, novinku představuje třeba golfová, konopná, bambusová nebo jávská masáž. Pořídit můžete i masáž pro těhotné.

thajska-kralovska-masaz--54291082954d6

Segway tour Prahou

Pakliže víte o někom, kdo by rád poznal lépe Prahu, tak můžete věnovat poukaz na Segway Tour Prahou. Segway je dvoukolé elektrické vozítko, které bylo vyvinuté v NASA pro kosmické účely. V současné sobě se využívá k různým sportovním i poznávacím účelům. Na tomto vozítku tak může obdarovaný projet naše hlavní město, neboť díky silnému elektromotoru zdolá jakékoli převýšení. Rychlost uspokojí i milovníky nespoutané jízdy.

segway

Procházka s Gepardem

Rovněž procházka s divokou šelmou může být něco, co se jen tak zažít nedá. V Jihomoravském kraji v lesích CHKO Bobrava nabízí blízké seznámení s gepardy a vy můžete pořídit dárkový poukaz na tento vzrušující zážitek. Součástí je přednáška o jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, včetně procházky s tímto nádherným zvířetem.

gepard

Firma na zážitky Allegria toho nabízí mnohem více. Stačí navštívit jejich stránky, na kterých je rozhodně z čeho vybírat. A darovat některý z těchto zážitků je zárukou 100 % úspěchu.