Mladý ječmen – namíchejte si zdravý nápoj do sklenice

mladý ječmen úvodVelkým výživovým trendem poslední doby je konzumace tzv. zelených potravin, jinak také superpotravin. Mezi ně se řadí kupříkladu chlorella, spirulina či mladý (zelený) ječmen. Ten se u nás běžně pěstuje jako obilnina, ze kterého se vyzrálá zrnka využívají při výrobě piva, potravin a jako krmivo pro zvířata. Mnozí z nás ale neví,  že se mladé výhonky ječmene dají také konzumovat, a jsou významnou složkou zdravé výživy. A to z velmi dobrého důvodu!

Zelený ječmen je skvělým zdrojem živin a vhodnou součástí prevence řady civilizačních onemocnění. Primárně slouží k revitalizaci, obnově zdraví a detoxikaci. Ječmenná tráva se užívá jako prášek, ze kterého se namíchá nápoj ve vodě nebo ovocné šťávě. Stačí jej jen rozpustit. K dostání je ve formě potravinového doplňku.

Proč máme mít rádi zelený ječmen?

Mladý ječmen má silné antioxidační účinky, takže snižuje cholesterol, má protirakovinné účinky, pomáhá regenerovat organismus a zabraňuje stárnutí organismu. Tlumí srážení krevních destiček, jež jsou příčinou vzniku infarktu myokardu a kardiovaskulárních onemocnění. Zlepšuje trávení a působí proti zácpě. Obsahuje také enzymy schopné spalovat tuky, proto jsou skvělým doplňkem při hubnutí. Zejména my ženy oceníme, že omlazuje pokožku. Léčí třeba akné a ekzémy. Je tedy zdrojem vitality, síly, vytrvalosti, dobré nálady a pevného zdraví obecně.

Na jedné straně dodává tělu potřebné vitamíny a látky, takže poskytuje kvalitní výživu, na druhé straně zbavuje tělo všech škodlivin a toxinů. Díky tomu se organismus průběžně čistí. Toto jiné potravinové doplňky nezvládají současně. Látky z mladého ječmene pronikají až do nitra buněk a účinně je chrání. Tím významně podporují zdraví. Je komplexním zdrojem vitamínů, minerálů a stopových prvků, a to ve vyváženém poměru, v dokonale a v lehce vstřebatelné formě.

Kde pořídit mladý ječmen?

Velice oblíbený je potravinový doplněk Ječmen Naturalis. Obsahuje 100% šťávu ze zeleného ječmene, který se pěstuje, vyrábí a zpracovává v americkém Utahu v nadmořské výšce 1500 m.n.m. Výrobní společnost patří mezi nejlepší v oboru. Ječmen Naturalis je uznáván i mezi odborníky.

mladý ječmen

Orientační cena balení je 749 Kč. Vydří vám cca 2 – 3 měsíce, přičemž cena denní dávky činí přibližně 10 Kč. Při objednávce nad 400 Kč navíc získáte šejkr zdarma, kterým si nápoj snadno namícháte.

Všechny produkty Naturalis jsou vysoce kvalitní, což dokazuje řadu certifikátů jakosti v ČR i v zahraničí. Patří mezi nejkvalitnější produkty na území ČR, proto je Ječmen Naturalis velmi výhodným nákupem a vyplatí se denně konzumovat.