Kupujete nemovitost? Na co vše je potřeba myslet?

Najít si své vysněné bydlení může být běh na dlouhou trať. Nalezením nového domova, který vaše požadavky naplňuje, to však teprve začíná. Ačkoliv se může zdát, že máte vyhráno, opak je pravdou. Teprve nyní vás čeká spousta vyřizování, zařizování, papírování a ověřování. Neberte celý tento proces na lehkou váhu. Představuje přece jen velkou investici, která může být na celý život. Abyste vše bezpečně a snadno zvládli, obraťte se na odborníky, jež vás koupí nemovitosti provedou.

Využijte služeb nového realitního portálu Cincink, za kterým stojí silný obchodní partner – Komerční banka. Proč?

Koupě nemovitosti je mnohem složitější než se může zdát

Jakmile si pořídíte bydlení, máte ze zákona povinnost podat daňové přiznání a zaplatit daň z koupě nemovitosti. Zvládnete vše správně připravit bez odborné pomoci? Nejste zdaleka jediní, co budou v tomto ohledu potřebovat poradit. V rámci služeb portálu Cincink můžete svěřit své daňové přiznání daňovému poradci a máte jistotu, že odevzdaný dokument bude zajisté bezchybný a platba daně proběhne včas.

Koupě bytu či domu představuje pro každou rodinu či jednotlivce velkou investici, kterou není radno uspěchat, ale řádně prověřit. Je důležité, aby vám nemovitost po všech stránkách vyhovovala a odpovídala technickému stavu, jaký uvádí prodejce či realitní makléř. Ne každý má však takové znalosti a umí pouze pohledem určit, zda uvedený stav je skutečně takový, jak je prezentováno. Co s tím, abyste pak nemuseli řešit nějaké skryté vady apod? Vše dokáže odhalit technická inspekce nemovitosti, kterou si lze skrze Cincink rovněž objednat. Tato služba vám poskytne informaci o stavebně-technickém stavu nemovitosti a případných nákladech, pokud bude potřeba něco opravit. Zjištěné okolnosti vám ušetří spoustu času i financí dříve, než smlouvu podepíšete, a vyhnete se tak nepříjemnostem.

Obezřetnost je třeba mít i u podepsání smlouvy, se kterou je nutné se pečlivě seznámit. Pro takové případy jsou vám k dispozici právní služby. Právníci ohlídají, abyste nepodepsali něco, co by pro vás mohlo být nevýhodné, a nezapomenou také na podstatné právní úkony s procesem související.

No a v neposlední řadě tady máme financování. Na nemovitost si můžete našetřit, to je ta optimální varianta, ale často je potřeba sáhnout po hypotéce. Jak už jsme zmínili, portál Cincink spolupracuje s Komerční bankou, která vám, jako uživatelům služeb, poskytne výhodné podmínky. Mimo jiné se vám může hodit i hypotéka kalkulačka, abyste si mohli předem zjistit, kolik by činila měsíční splátka, jak dlouho byste hypotéku spláceli apod. S převodem financí to rovněž není jen tak, proto vám Komerční banka nabízí velmi bezpečnou formu. Řešením je bankovní úschova, kterou se vyplatí využít, aby byly vaše finance v bezpečí.

Jak využít služeb portálu Cincink?

Férový realitní portál Cincink nabízí komplexní služby v oblasti koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitostí. Je svého druhu opravdu jedinečný a pomáhá. Vše máte pohodlně na jednom místě, což vám ušetří spoustu času a starostí. Registrace na portálu je bezplatná. Zpoplatněno není ani vkládání inzerátů. Informace zde uvedené jsou velmi přehledné, takže není třeba se obávat toho, že se nebudete orientovat. Pokud si přece jen nebudete vědět rady, využijte online průvodce, který vás požadovaným procesem krok pro kroku provede. Kromě toho najdete na portálu nejrůznější články, videa a rozhovory pomáhající uskutečnit vaše správná rozhodnutí, ať už nemovitost kupujete nebo prodáváte.