Kde v centru Prahy procvičit angličtinu? Našli jsme za vás

Anglický jazyk je již nějaký ten pátek povinným předmětem na základních školách a vyučuje se od útlého věku. Přesto my Češi na tom s jazykovou vybaveností nejsme moc dobře. Ačkoliv mnozí z nás umí alespoň základy, při konverzaci s cizinci máme stále mezery. Cítíte to stejně? Pozapomněli jste spoustu slovíček, často tápete, jak danou větu poskládat, a při rozhovoru jen těžko ze sebe dostanete souvislou větu? Poté se vám hlavou honí, jak to vlastně mělo být správně, a velice vás mrzí, že i po tolika letech učení angličtiny nemluvíte plynule? Změňte to!

Rozhodně nejste jediní, pro které je komunikace v tomto cizím jazyce i nadále složitá. V České republice se totiž do kategorie věčných začátečníků řadí desetitisíce lidí. Pakliže základy už máte, je potřeba nevyjít ze cviku, opakovat a opakovat.

Proč je důležité svou angličtinu udržovat?

Angličtina jednoduše vládne světu a snad každý z nás se s ní denně setkává. Potřebujeme ji často v běžném životě, např. při používání internetu, různé elektroniky, při poslouchání hudby, sledování zahraničních filmů v původních znění, na dovolených, výletech apod. Mnozí z nás také v práci. Zejména pracovní ambice nás často tlačí k tomu, abychom se angličtinu naučily dokonale. S její znalostí lze získat lepší pozici v zaměstnání, s čímž jde úměrně i vyšší plat. Zkrátka s angličtinou je život mnohem pestřejší a profesně atraktivnější.

Nevyjděte ze cviku

Ke zdokonalení jazykových znalostí vede několik cest. Jedním z efektních způsobů jsou jednoznačně kurzy angličtiny. Výhodou je jejich dostupnost a široký výběr. I vy můžete nalézt a vybrat takový, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům, úrovni a jež skloubíte s prací, školou či jinými povinnostmi.

Kde angličtinu procvičovat?

V prvé řadě je potřeba vybrat vhodnou jazykovou školu. Doporučujeme zaměřit se na reference dané instituce i lektorů, nabídku kurzů a místo výuky. Perfektní hodnocení po všech směrech má třeba Institut jazykové vzdělání (IJV). Sídlí v centru Prahy na Václavském náměstí, takže je zde skvělá dostupnost. Tato jazyková škola má bohaté 15-ti leté zkušenosti a pyšní se jednou z největších nabídek vyučovaných jazyků na našem trhu. Nemusíte složitě hledat jazykové kurzy Praha, stačí navštívit jejich stránky a některý si vybrat. Výhodou je nabídka specializovaných kurzů, proto má tato škola i řadu referencí od významných firem. K dispozici jsou kurzy pro lékaře, právníky, pomaturitní studium, konverzaci v angličtině, kurz Stay in touch, obecná angličtina a další.

Zlepšete své dosavadní znalosti, zbavte se strachu při konverzaci a dosáhněte své vytoužené úrovně. S IJV toho zaručeně docílíte.