Potřebujete nové auto za rozumnou cenu? Řešením mohou být skladové nebo roční vozy, včetně servisu

Nákup automobilu je z finančního hlediska zásadní položkou každého rodinného rozpočtu. I vy se nyní nacházíte v situaci, kdy vůz postrádáte nebo vám ten aktuální již dosluhuje? Potřebujete se nějak dopravovat do práce, vozit děti do školky, školy, na nákupy a podobně? Za jakékoliv situace je jistě důležité, aby nové auto bylo dostatečně spolehlivé a bezpečné. Možná i proto je nutné pouvažovat nad tím, jakým směrem se vydat. Možností máte několik, mezi nimiž jsou zásadní rozdíly.

Ojeté auto – může, ale nemusí sloužit

Jednou z nejméně finančně náročných variant jen nákup staršího ojetého vozu. Jenže v tomto případě nelze předem vědět, na kolik je spolehlivé, ač se vše může tvářit sebevíce dokonale. Zkrátka mnohdy snadno šlápnete vedle a jeho pořízením investice nekončí. Pokazilo se to a ono, musí se něco vyměnit apod. Konečná cena se vyšplhá do neúnosných hodnot.

Není tedy lepší poohlédnout se po zánovním či zcela novém autě? A co roční a skladové vozy? Už jste o těchto možnostech slyšeli?

Skladové vozy – bez čekání ihned k dispozici

Nákup zcela nového automobilu uspokojí především náročné a finančně zabezpečené klienty. I vy si můžete dovolit tento „pro někoho luxus“? V případě, že si vyberete daný model, u něhož máte individuální požadavky, je potřeba počítat s ne malou čekací lhůtou. Běžně se u objednaných vozů s nějakou specifikací dle zákazníka pohybuje mezi dvěma až třemi měsíci v závislosti na jednotlivých automobilkách. U velice žádaných modelů mohou být i dvojnásobné. Jenže vy čekat nechcete, respektive potřebujete auto co nejdříve? Řešení nabízí skladové vozy Škoda a Volkswagen, které lze odebrat ihned po vyřízení potřebných formalit. Takže již nemusíte na nový automobil dlouho čekat. Výběr skladových modelů je natolik široký, že se vám jistě minimálně jedno bude zamlouvat.

Roční vozy – nejlepší volba mezi ojetým a novým

Pakliže si nemůžete dovolit pořídit auto nové, i roční vozy jsou velice oblíbenou a rozumnou variantou. Jde v podstatě o vozidla se stářím do 18 měsíců a maximálně 30 000 km v perfektním stavu. Škoda roční vozy odpovídají nejvyšším požadavkům, přitom je jejich cena výrazně nižší než u nových modelů. Cena sice poklesla, nikoliv však hodnota. Kromě kilometrů na tachometru ani nepoznáte, že je někdo užíval. Pokud vám tedy nevadí, že v něm nějakou dobu někdo seděl, pak je roční auto skvělou volbou. A co je nejlepší? Čtyř nebo pětiletá tovární záruka od ŠKODA AUTO platná od data uvedení do provozu a záruka výměnu vozu také nejsou k zahození. Co myslíte?

Servisové auto – bezpečné auto

Ať už se rozhodnete jakkoliv, každé vozidlo je potřeba čas od času servisovat, nejlépe pravidelně. Co tak spojit obojí? Nákupem auta u Auto Podbabská můžete získat autorizovaný servis Škoda a Volkswagen , a to ve všech souvisejících činnostech spojených s prodejem a údržbou vašeho nového vozu. Přednostní servis je rozhodně plusem, protože sami možná víte, jak je složité fungování bez auta.