Jarní servis vašeho plechového miláčka, aneb nechte to na chlapech

34_geometrie_kol_1_velkyPravdou je, že pro mnoho žen je automobil španělská vesnice. Umíme jej sice řídit, ale technické úkony spojené s jeho provozem jsou nám cizí. Není na tom nic špatného. Stejně jako muži mají své přednosti, tak i ženy vynikají v jiných odvětvích. Nic to však nemění na tom, že auto je pro nás nepostradatelný pomocník. Ať už jedete do práce, na nákupy nebo za rodinou. Pokud tedy nastane nějaká závada, potřebujete vyměnit pneumatiky atp., obraťte se raději na odborníky. Stručně a řečeno: Přenechte to chlapům!

Jarní kúra pro vaše autíčko

Právě nyní je ideální doba, kdy by váš plechový miláček potřeboval jarní kúru. Po zimě je dobré vyměnit pneumatiky, ledacos zkontrolovat, vyměnit olej apod. V pneuservisu Praha 8 vám s každým vaším problémem ochotně pomohou. Specializují se zejména na výměny a opravy pneumatik, ale dále se zabývají také jinými důležitými úkony. Kontakt na kvalitní pneuservis se vám nikdy neztratí.

Pravidelné servisní prohlídky jsou na místě

Jestliže chcete, aby vám auto správně fungovalo a mohli jste se tak na něj spolehnout, je dobré dojíždět na pravidelné servisní prohlídky. Zde zkontrolují technický stav vozidla a informují vás o případných nedostatcích. Rozhodně se vyplatí nechat si auto zkontrolovat jednou ročně. Také je nutné pravidelně opakovat určité úkony – jako je například výměna motorového oleje Praha 8. Motorový olej je důležitá tekutina v motoru vozidla. Měl by být proto pravidelně měněn, aby nedošlo například k poškození motoru. Oprava motoru je náročná a také finančně velmi náročná. Vyplatí se tak těmto situacím předcházet.

Kdy je správná doba pro výměnu oleje?

Neměnit motorový olej je velice nebezpečné!
Neměnit motorový olej je velice nebezpečné!

Chcete se o výměně motorového oleje dozvědět více informací? Najdete je na internetové adrese www.pneumracek.cz/clanek/vymena-motoroveho-oleje. Zde naleznete také kontakty, prostřednictvím kterých se můžete na výměnu motorového oleje objednat. Pneuservis Mráček, který tyto webové stránky provozuje, dále nabízí kontrolu geometrie kol, seřízení klimatizace, opravu autoskel a alu disků atd. Pracovníci v Pneuservise Mráček jsou profesionálové se spoustou zkušeností. Při své práci využívají nejmodernějších technologií a postupů. Objednejte své auto na výměnu motorového oleje nebo seřízení geometrie kol co nejdříve. Bezpečnost je důležitá.