Jaký svatební dar vybrat pro kamarádku?

svatební dárek
Foto: firmanazazitky.cz

Svatba je významným mezníkem v životě každé ženy. Ať už si to připouští, nebo ne. Ve svatební den si každá žena přeje být tou nejkrásnější široko daleko. Na plánování obřadu, svatební hostiny a dalších drobností si nevěsty dávají velmi záležet. Chtějí, aby právě jejich svatba byla dokonalá. Velká pozornost je věnována nejen výběru svatebních šatů, kytic a svatebního menu, ale také pozvánkám. Snoubenci si přejí, aby se na jejich svatbě cítili společní přátelé skvěle. A co je potřeba si připravit, pokud se chystáte na svatbu své kamarádky či někoho z rodiny?

Co se sluší a patří?

Od vás jako od hostů se očekává, že s sebou přinesete svatební dárek, který snoubence potěší. Bohužel u nás není zvykem, tak jako například v zámoří, že snoubenci vytvoří speciální seznam, ze kterého pak hosté dárek vybírají. Výběr svatebního daru je tak ve většině případů pouze na vás. Pokud je nevěsta vaše kamarádka, určitě ji budete chtít potěšit. Historie zná mnoho nevhodných svatebních darů. Snažte se proto vybrat takový svatební dárek, který neskončí uložený na půdě nebo ještě hůř v popelnici. Někteří svatební hosté se rozhodnout darovat peníze. Je to sice praktická varianta, ale jasně tím ukážete, že jste se zkrátka svatebním darem odmítli zabývat.

S jakým dárkem zabodujete?

Rozhodně více zabodujete s originálním svatebním darem. Mohlo by se zdát, že vymyslet opravdu originální svatební dar je problém. Nemusí to však být pravda, zejména když víte, na koho se obrátit. Zajímavé tipy na netradiční svatební dary vám přináší společnost Allegria – firma na zážitky. Své kamarádce tak ke svatbě můžete darovat například romantický pobyt na horách pro dva, nebo luxusní víkend na zámku pro dva. Po stresu spojeném se svatbou jistě každý pár ocení možnost odpočinout si v příjemném prostředí. Jestliže je vaše kamarádka spíše akční typ, můžete jí darovat poukaz na vodní lyžování nebo let balónem.

Další zajímavé tipy na svatební dary naleznete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/tipy-na-svatebni-dary/.