Jakou podlahovou krytinu zvolit na zahradu a jakou do domu?

20423Záleží vám na tom, jak to u vás doma vypadá? A nejen doma, ale i na zahradě? Prostě svůj svůj domov ráda zvelebujete? Snad každá žena chce žít v krásném a harmonickém domě. Upraven by však neměl být jen vnitřek domu, ale také jeho okolí. I na něm je potřeba zapracovat. Každý má představy o zahradě jiné. Někdo dává přednost zahradě užitkové, další zase okrasné. V obou případech je však potřeba usnadnit přístup k okolí vašeho domu, který lze vyřešit venkovní dlažbou. Velké možnosti máme i u výběru podlahové krytiny pro interiér, který rovněž značně ovlivňuje atmosféru domova. Na obojí se zaměříme v dnešním článku?

Jaké jsou možnosti ohledně výběru venkovní dlažby?

Aby byl přístup k vašemu domu pohodlný a praktický, je dobré využít venkovní dlažbu, která má mnoho výhod. V neposlední řadě vytvoří jedinečný vzhled. Dlažbu venkovní si můžete pořídit z různých materiálů, v různých barvách, tvarech i designech. Výběr je velmi široký a vy si tak můžete vybrat přesně takovou venkovní dlažbu, která bude odpovídat vašim představám a bude se vzhledově hodit k vašemu domu. Při výběru venkovní dlažby vždy dbejte na kvalitu materiálu, ze kterého je dlažba vyrobena. Venkovní dlažba by měla být mrazuvzdorná, odolná, pevná, nenáročná na údržbu a protiskluzová.

Venkovní dlažbu oceníte v prostoru kolem bazénu, kde je nejpraktičtější zvolit právě tento povrch
Venkovní dlažbu oceníte v prostoru kolem bazénu, kde je nejpraktičtější zvolit právě tento povrch
Venkovní dlažba zatraktivní bezesporu prostor kolem každého domu
Venkovní dlažba zatraktivní bezesporu prostor kolem každého domu

Jakou podlahovou krytinu zvolit do interiéru?

Uvnitř vašeho domu si také musíte zvolit odpovídající typ pokrytí podlah. Někteří lidé ještě dnes dávají přednost kobercům, které jsou pohodlné. To je pravda, ale nevýhodou koberců je jejich špatná údržba. Koberce nikdy nevyčistíte úplně. Proto osoby preferující hygienické podmínky dávají přednost spíše klasickým podlahám. Druhů podlah je také velké množství a každý druh má své specifické výhody. Informujte se o jednotlivých podlahách u jejich prodejce, který by vám měl být schopen poskytnout veškeré podrobnosti. Kvalitou se vyznačují podlahy Plzeň, které si zákazníci velmi oblíbili. Přesvědčte se o jejich výhodách také vy.

Laminátová podlaha může být dobrou volbou
Laminátová podlaha může být dobrou volbou
Extrémně dlouhá prkna laminátové podlahy dodávají interiéru krásný vzhled.
Extrémně dlouhá prkna laminátové podlahy dodávají interiéru krásný vzhled.

Kde zajít pro inspiraci?

Vzorkovou prodejnu s širokou nabídkou podlah a dalšího zboží najdete v Plzni. Kromě podlah jsou zde vystaveny také obklady, dlažby, sanita, atd. Zkrátka vše pro váš krásný domov. Tuto prodejnu provozuje společnost Keramika Soukup, která se již řadu let snaží přinášet svým zákazníkům jen tu nejkvalitnější keramiku. Provozní dobu této prodejny naleznete na internetové adrese www.keramikasoukup.cz/kontakt/plzen. Můžete si zde také nechat poradit při výběru. Pokud si nejste svým rozhodnutím jistí, je rada odborníka vždy na místě. Na výše zmíněné internetové adrese naleznete také například důležité reference.

Zdroj fotografií: Keramika Soukup