Jak uspořádat rodinnou či firemní akci bez zbytečného stresu?

V letním čase, kdy venku panuje příjemné a hlavně teplé počasí, je ideální doba na uspořádání nějaké zahradní akce, ať už rodinného charakteru, případně třeba pro kolegy z práce a obchodní partnery. S uspořádáním akce většího formátu však mohou nastat značné potíže.

Je třeba především zajistit bohatý kulturní program, aby se hosté nenudili, dále pak také kvalitní občerstvení a pohoštění, aby pro změnu nikdo neodcházel domů s prázdným žaludkem. Stresu s přípravou se vyhnete tím, že si na pomoc přizvete odborníky na catering.

Pokud jde například o catering v Plzni a jejím okolí, specializuje se na něj společnost GastroEvent.cz. Ta vám ráda zajistí akci typu zahradní party, ale i formálnější firemní setkání, na němž hodláte přítomné nejen pobavit, ale zároveň i náležitě pohostit. Firma připravuje klasická i netradiční menu, která vám sestaví dle vašich představ a požadavků.

Cateringová firma pomůže s pohoštěním a servisem

Má to nesporné výhody. Cateringová společnost za vás připraví kompletní občerstvení. Vám tak odpadne jeden velký problém. Jen si představte, že byste sami museli dělat pohoštění třeba pro 50 hostů. Strávili byste tím minimálně celý den, navíc s nejistým výsledkem. Na firmy typu GastroEvent.cz se můžete plně spolehnout. Připraví jídla a nápoje z kvalitních a pokud možno čerstvých surovin, a to na plně profesionální bázi. Navíc jsou jejich zaměstnanci k dispozici i pro případný servis během akce, což vám opět zmenší starosti s jejím pořádáním.

Nepotřebujete catering? Pak si nechte na svoji akci dovézt jídlo z restaurace

_DSC0175

Profesionální catering samozřejmě není vždy nutný. Zvláště tehdy, jde-li o malou akci rodinného charakteru. Pak si stačí třeba jen objednat pizzu či jiná jídla z rozvozu. Tuto možnost nabízí krom jiných Restaurace J.Gotti – Pizza Plzeň, která rozváží jídla po Plzni a okolí. Má samozřejmě i svoji vlastní restauraci, jež sídlí přímo v centru západočeské metropole. I tam ostatně můžete udělat třeba rodinnou oslavu, stačí ji domluvit po telefonu. Telefonní číslo naleznete přímo na webu restaurace.