Jak oživit sex? Inspirujte se našimi tipy

15541518_s_size_1471869584_250x250_tt_90Jste s partnerem nějaký ten čas, anebo již žijete v manželství a poslední dobou vám sex nějak zevšednil? Není to již ono, tak jak tomu bývalo na počátku vztahu? V tomto směru je potřeba být aktivnější a zkusit jej vylepšit způsoby, které jsme pro vás shrnuli do dnešního článku. Tyto tipy stojí za to vyzkoušet a věřte, že po sobě budete opět horoucně toužit a společné chvíle si více užívat.

Stimulující masáž

Kvalitní předehra je základem dobrého sexu. Občas, především pak v rutině, na ni zapomínáme, nicméně vás rozehřeje a krásně naladí na intimní hrátky. Ideální způsob nabízí smyslná masáž, která podráží vaše smysly. Nakupte vonné oleje, zapalte svíčky a užívejte si příjemné dotyky jeden druhého. Pořídit můžete případně i lubrikační gely, jež jsou pro nejcitlivější místa tou nejlepší volbou. I lubrikační gel totiž můžete využít na masáž intimních partií a díky němu bude styk příjemnější.

Střídejte se

Zamyslete se nad tím, kdo z vás je v sexu dominantnější. Může jej vést jak muž, tak žena. Existují páry, které se při milostných hrátkách v iniciativě střídají. Zkuste to také vy. Jednou buďte pasivnější vy, jednou zase partner, respektive jednu noc prožijte podle muže, jednu podle ženy. Vaše hrátky dostanou nový rozměr, navíc je vzrušující zkusit obě role jak dominantní, tak submisivní.

Zpestření

Vylepšit sex mohou zaručeně sexuální pomůcky různého druhu. Od toho přeci byly vymyšleny a za tímto účelem se také prodávají. Kdo nevyzkoušel pouta, šátek přes oči, bičík či luxusní vibrátory, určitě by měl některou z pomůcek pořídit. Dnešní sexshopy jsou plné velice zajímavých hraček, jež dokážou sexuální život zpestřit, probudit ve vás mnohem větší touhy a zkvalitnit samotný milostný akt.

2956481_m_1478779886_500x500_tt_90
Vibrátor není jen sexuální pomůckou pro ženy. Poslouží i jako skvělá hračka při milostných chvilkách s partnerem. Zdroj fotografie: eroticstore.cz

Jestliže jste stydlivé povahy a netroufáte si do specializovaného obchodu zajít, není nic jednoduššího, než navštívit internet.  Diskrétní sexshop v online prostředí vám poskytne dostatečné soukromí a vy si můžete pomůcky vybrat společnými silami z pohodlí domova.

Netradiční místa

Určitý stereotyp do vašeho sexuálního vztahu přináší i prostředí, ve kterém se milujete. Pokud je to například stále tatáž postel v ložnici, je to dříve či později nuda. Střídejte tedy místa vašich hrátek, klidně se nebojte vyrazit někam ven. Třeba do přírody či na jiné veřejné prostory, kde je alespoň na chvíli prázdno. Do vašeho života přinese takový zážitek změnu, adrenalin i vzrušení.

Experimentujte s polohami

Velice důležitým tipem, snad nejdůležitějším, pro vylepšení sexu je doporučení k experimentování. Střídejte polohy, praktiky i techniky. Odhoďte stud, řekněte si, co se vám líbí nebo co vás láká vyzkoušet. Chce to prostě zkusit i za cenu toho, že si danou polohu neoblíbíte, na druhou stranu zase objevíte další, kterou si užijete. Experimentování zaručeně zlepší váš intimní život.

Rada na závěr:

Tu správnou atmosféru k sexu bezesporu ovlivníte také tím, co máte v daný moment na sobě. Zapomeňte na pyžamo. Oblečte si sexy spodní prádlo nebo nějaký ten kostým. Váš partner bude mile překvapen a buďte si jistá tím, že po vás bude toužit o to více.

Uložit

Uložit