Inspirace na plavky na následující léto 2014 – které musíte mít?

plavky 2014Ještě sice pořádně nezačalo ani jaro, ale léto pomalu a jistě klepe na dveře, takže již nyní je nejvyšší čas se poohlédnout, jaké plavečky si koupit na tuto sezónu. V mnohých buticích a prodejnách s oblečením už můžeme vidět nové kolekce plavek a výjimku netvoří ani e-shopy. Proto se můžete spolu s námi podívat, v čem byste mohla na pláže a k bazénům vyrazit vy. Shrneme aktuální letní trendy v plavkách, takže na co se můžete těšit? Pozorně čtěte a koukejte!

Plavky 2014 jsou obzvláště sexy

Pokud se podíváme na nové kolekce plavek pro tuto sezónu, napadá nás ihned jedna věc – jsou zatraceně sexy! Již tradičně plavky zvýrazňují ty ženské partie, které mají a krásně rýsují ženskou postavu. A právě pro plavky letošního léta to platí dvojnásob. Pro módní tvůrce je ženskost velkou inspirací a na ni sázejí. Proto budou naše ženská těla ještě více sexy, než kdy předtím. Toho je docíleno zejména díky přitažlivým materiálům a hravým střihům.

Plavky 2014 jsou plné nových experimentů, střihů a zvláště výstřihů. Hitem pak budou vykrojené části. Ty můžeme pozorovat na všech plavkách, ať už bikinách, dvoudílných, jednodílných, tak monokinách.

Inspirace ze spodního prádla

Letošní kolekce jsou inspirované ženskostí a mnoho zvláštních detailů bylo čerpáno ze spodního prádla. Plavky zdobí sexy šněrování a svůdné šňůrky. Objevuje se na nich rovněž o krajka, která je typická zejména pro podprsenky a kalhotky. Přitažlivější siluetu pak dělají působivé a něžné volánky, které jsou dalším módním prvkem pro tuto sezónu. Stejně tak jako originální detaily v podobě korálů, spon, ozdob, kamínků apod.

plavky s volánky Litex
plavky Litex s volánky
plavky se sponami Livia Corsetti Minori
plavky Livia Corsetti Minori se sponami

 Veselé barvy i klasika

Ani letos nebudeme ochuzeni o krásné, veselé a pestré barvy. I na letošní léto si můžete pořídit plavky v kterékoliv barvě. Nechybí ani kombinace výrazných barev a jemných tónů. Tytéž stejně barvy nemusí být nutně na horním i spodním dílu plavek. Velkým trendem jsou květinové a etnické vzory a také puntíky. Prostor je rovněž pro zvířecí motivy, jež působí dravě. Nestárnoucí je i bílo-černá kombinace.

plavky s květinovým vzorem Litex
plavky Litex s květinovým vzorem
plavky Litex s puntíky
plavky Litex s puntíky
plavky Sielei se zvířecím vzorem
plavky Sielei se zvířecím vzorem
plavky Winner Ismena v bílo-černé kombinaci
plavky Winner Ismena v bílo-černé kombinaci

Tip pro ženy s plnějšími tvary

I ženy s plnějšími tvary si přijdou na své. Nemusíte se schovávat do tmavých barev a často i nelichotivých střihů. Nebojte se experimentovat a nechejte své křivky vyniknout! Na letošní léto seženete plavky, které jsou speciálně navrženy pro plné tvary tak, aby vám zajistily řádnou oporu, a to i opravdu velkým vnadám, a zároveň daly vyniknout ženské siluetě. Spodní díl volte se zvýšeným pasem, který případně nedostatky na bříšku zakryje. A jděte do barviček!

plavky Litex pro plnoštíhlejěí ženy
plavky Litex pro plnoštíhlejší ženy

I když se to tak nezdá, plavková sezóna se blíží závratnou rychlostí. A vám nezbývá nic jediného, než se vybavit stylovými plavkami. Které se líbí vám?

Fotografie poskytl e-shop moje-pradlo.cz