Ideální módní doplňky na léto

Chystáte se na letní párty? Blíží se rande s vašim vysněním klukem? Vyrážíte s kamarádkou do města? Nebo jen potřebujete nabrat inspiraci, jaké módní doplňky zvolit k vašemu letnímu outfitu? Módních doplňků není nikdy dost a doma byste jich měly mít pořádnou zásobu. Umí totiž udělat velkou službu. Dodají vašemu vzhledu šmrnc, ať už budou výrazné nebo decentní. Vybrali jsme pro vás hodinky a šperky, která by vám toto léto neměly chybět.

Nebojte se doplňků

Módní doplňky jsou velmi vděčné. Nabízí velkou škálu možností, jak doladit oblečení a ozdobit jej tak, aby byl výsledný efekt dokonalý. Nosí je mnoho žen, ale na druhou stranu některé z nich neví, co si s nimi vlastně počít a jaký doplněk k čemu zvolit. Pokud navíc vyberete nějaký výrazný a barevný doplněk je potřeba jej zkombinovat s odstíny, které se k němu budou hodit. V čem tedy vždy zabodujete a nešlápnete vedle? Nebo jaký doplněk třeba zakoupit vaší kamarádce, sestře nebo mamince, pokud zrovna hledáte tipy na skvělé dárky? Takový módní doplněk potěší každou ženu, takže koukněte níže!

Hodinky – proč ne nové?

Hodinky jsou technickou dokonalostí i krásným klenotem. Už dávno neslouží jen proto, aby nám ukazovali čas. V současné době letí hodinky, které mají jednoduchý a čistý design, harmonické tvary a jsou vyrobeny z estetických a antialergických materiálů. Již pár let jsou velmi oblíbené hodinky zdobené nejrůznějšími kamínky, ať už čirými nebo barevnými. Pro letní inspiraci jsme vybrali elegantní dámské hodinky Guess, které můžete shlédnout na fotografiích níže:

Stříbrná nikdy nezklame

Když chcete oživit nějakou barvičkou

Velice trendové jsou rovněž skvělé dámské hodinky dkny. I ty se stále drží mezi nejoblíbenějšími hodinkami. Zde máte pár kousků:

Kamínkové hodinky

Zlatá také frčí

Šperky na každou příležitost

Šperky – náušnice, náramky, řetízky, prstýnky atd…..je libo cokoli! Módní trendy ve špercích lze charakterizovat jednoduše! Letí styly všeho druhu – romantické, etno, retro, výrazné, decentní, elegantní. Pokud dáváte přednost klasice, obohaťte se o populární šperky Swarovski, jež již několik let válcují svět šperků. Co se týče prstýnků velmi trendy jsou velké prsteny, které se nasadí na více prstů. Pro něžné ženy jsou ideální prsteny ve tvaru květiny. Řetízky volte dlouhé a tenké, dozdobené originálním přívěskem. V létě často nosíme sepnuté vlasy a v tom případě nejvíce vyniknou drobné náušničky. Pakliže si rozpustíte vlasy, dokonale vypadají dlouhé visací náušnice, které se budou komíhat ve vašich vlasech.

Náušničky

Náhrdelníky

Prsteny

Zaujaly vás alespoň jedny hodinky nebo nějaký šperk? Neváhejte a oživte si svou šperkovnici o nové letní kousky.