Grilujeme zdravě s elektrickými a plynovými grily

Připadá Vám grilování na lávových kamenech či na dřevěném uhlí nezdravé a nemoderní? Jste zastánci moderního a zdravého životního stylu, vadí Vám přepálený tuk a při grilování netoužíte být zahaleni v oblacích mastného kouře? Nemusíte se grilování vzdát, existují i nové modernější a zdravější řešení. Jedním z nich jsou elektrické a plynové grily, které nabízejí opravdu zdravé grilování a tak připravované pokrmy z masa, ryb, hub či zeleniny jsou vždy zdravé a výživné.

Elektrické grily – grilování budoucnosti

Elektrické grily, to je nová generace grilování. Grilujte i tam, kde by to s klasickým grilem nebylo možné, a připravujte svoje pokrmy nejen chutně, ale i zdravě. Elektrické grily obsahují topnou spirálu, která díky svému výkonu dokáže nahradit plynový hořák nebo dřevěné uhlí. Pod spirálou se většinou nachází odkapávací nádoba na omastek. Odkapávací nádoba zachycuje veškerý omastek, který by na klasickém grilu kapal přímo na uhlíky a vypařovaly by se zdraví škodlivé látky. Elektrické grily vedle zdravého grilování nabízejí i další zásadní výhodu, nemusíte je po grilování čistit od špíny a mastné nečistoty. Na elektrickém grilu budou Vaše steaky ještě šavnatější. Vyzkoušejte si elektrické grily z naší nabídky a udivte své přátele.

Plynové grily jsou pro opravdové znalce grilování

Už žádné zdlouhavé přípravy a podpalování dřevěného uhlí. Plynové grily Vám přinesou pouze potěšení z grilování. Plynové grily Weber jsou navrženy pro tu nejsnadnější manipulaci a vyrobeny jsou z nejnovějších a velmi kvalitních materiálů. Díky unikátní technologii plynové grily disponují hořáky, které rovnoměrně ohřívají celou grilovací plochu. Pokrmy jsou tak rovnoměrně ugrilovány. I vy si tak můžete během okamžiku ugrilovat Vaše oblíbené maso, nebo jiné pochoutky. Plynové grily Weber Vás zkrátka uvedou do nové epochy grilování! Pokud vás zdravé grilování zaujalo, navštivte naše grilcentrum a nechte si poradit našimi odborníky.