Golf – sport smetánky! I vy s ním můžete začít

úvodní foto - golfGolf je velmi specifický sport, který má své jedinečné kouzlo. Není omezen věkově ani fyzicky a může ho hrát v podstatě každý. Přestože je mnohými golf považován za hru pro elitu, v současné době získává stále větší popularitu a počet hráčů po celém světě stále roste. I vás láká tato hra, která vyžaduje trpělivost a chladnou hlavu? Pro golfové začátečníky je jejich první kompletní golfový set velmi důležitý. Co by měl golfový set obsahovat a jak jej vybrat tak, abyste se naučili dobře hrát golf?

Pánské kompletní golfové sety

Kompletní golfový set se skládá z golfového bagu, ve kterém je umístěno, jak udávají pravidla golfu, maximálně 14 golfových holí. Ty se dělí na:

  • Dřeva
  • Hybridy
  • Železa
  • Puttery

Hlavní výhodou, kterou kompletní golfové sety nabízí, je možnost mít všechny potřebné golfové hole na jednom místě a najednou. Odpadá tak nutnost kupování golfových holí zvlášť po jedné. Zakoupení kompletního golfového setu je pro hráče velmi snadné. Golfové hole jsou uloženy v praktickém bagu, tedy speciálním vaku na golfové hole, který má mnoho přihrádek pro další golfové vybavení, které na golfovém hřišti potřebujete.

Na trhu je dnes nepřeberné množství kompletních golfových setů, na DIGITALGOLF si můžete vybrat kompletní golfové sety od renomovaných značek Cleveland, Spalding nebo Callaway, které nabízí více druhů golfových setů. Vybrat si můžete takový golfový set, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

Oblíbené golfové sety

Mezi nejoblíbenější kompletní golfové sety patří set značky Cleveland model CG16 SET CART BAG v  univerzální černé barvě bagu, který obsahuje železa 5-PW Cleveland CG 16 s ocelovým shaftem, wedge s loftem 56° a putter Cleveland Classic 4.5. Hledáte-li levnější začátečnický golfový set, doporučujeme set od firmy Spalding, model SX35 Steel, který golfovým začátečníkům stačí. Golfové sety mají kvalitní provedení a nabízí mnoho barevných variant.

Dámské kompletní golfové sety

Pro ženy, které by rády začaly hrát golf a pořídily si svůj vlastní golfový set, nabízí DIGITALGOLF řešení. Kompletní golfové sety pro ženy jsou praktickou možností, jak mít veškeré potřebné vybavení ke hře a navíc levně. Kvalitní golfové sety od značek Callaway, Cleveland, nebo Spalding obsahují všechny potřené hole pro golfové začátky. Hole jsou uloženy v efektně zpracovaném bagu, který se pohodlně nosí díky pevným zádovým popruhům. Nejoblíbenějším golfovým setem pro ženy je Callaway Solaire Gems Set Woman´s, který se na DIGITALGOLF nabízí za velmi příjemnou cenu.