Fytofarmaka – přípravky na přírodní bázi. Poradí si s řadou zdravotních potíží

Léto už spěje ke svému konci a před námi je podzim a zima. Obě období, pro které je typické chladné a sychravé počasí, se sebou přináší řadu zdravotních komplikací. Vytopené místnosti a studené venkovní podmínky dávají našemu organismu zabrat. Když k tomu přidáme dnešní uspěchaný život plný stresu a nezdravého stylu, často je náš imunitní systém oslaben. O to náchylnější pak jsme na onemocnění typy chřipka, angína, střevní problémy apod.

Snad každý z nás občas podlehne nějaké té nemoci a sáhne po běžně dostupných lécích. Takových, jež nám předepíše lékař či nám doporučí v lékárnách. Obvykle to jsou přípravky, které jsou chemicky vyráběné a obsahují spoustu umělých přísad. Takové složení sice může na danou nemoc pomáhat, na druhou stranu má i vedlejší účinky, které nám mohou způsobit další potíže. V podstatě se dostaneme z louže pod okap. Víte však, že ne vždy je nutné zobat klasické léky a doplňky stravy, když existují preparáty na čistě přírodní bázi?

Fytofarmaka využívají sílu přírody

Příroda zná řešení na řadu zdravotních i kosmetických potíží.

Fytofarmaka se řadí mezi účinné zdravotní prostředky. Na rozdíl od klasických léků jsou vyráběny z čistě přírodních složek, konkrétně z různých částí rostlin. Neobsahují tedy žádné umělé látky, které pro náš organismus nejsou přirozené. Skepse není v tomto případě na místě. Fytofarmaceutika je plnohodnotný obor, který využívá přírodní molekuly z tradičních léčivých bylin a v kombinaci s moderními poznatky vědy vyvíjí velice účinné a šetrné zdravotní i kosmetické přípravky.

Vývojem a výrobou fytofarmak se zabývá dlouhá léta např. česká společnost Neofyt. Z jejich produkce pochází produkty, které jsou založené přesně na tomto principu. Využívají sílu přírody. Obsahují herbální složky, díky čemuž jsou doplňky stravy velice účinné a s běžnými zdravotními problémy si dokážou poradit. Preparáty, řešící obtíže inovativním způsobem, jsou dostupné pod značkou Phyteneo.

V Neofyt jsou přesvědčení, že na každou zdravotní obtíž má příroda účinnou molekulu.

S čím vším si fytofarmaka Phyteneo poradí?

Fytofarmaka od společnosti Neofyt můžete užívat kupříkladu:

  • na problémy s horními cestami dýchacími,
  • na problémy s ušima a očima,
  • na problémy s trávicí soustavou,
  • na problémy s ústní dutinou,
  • kožní problémy,
  • pro snížení nutričního deficitu a další.

Mezi nejoblíbenější a nejznámější produkty se řadí Kolodium forte, který slouží převážně k šetrnému a neinvazivnímu odstranění bradavic a kuřích ok. Přípravek si poradí také s tvrdou a zrohovatělou kůží.

Vlaštovičník se od nepaměti používal zejména k odstraňování bradavic, pomáhá také při chronických ekzémech a psoriáze. Dává se jako přísada do kosmetických přípravků na odstranění lup.

Zájem je také o NeoRhin, neboť jde o zcela přírodní kapky pomáhající při léčbě rýmy a ucpaného nosu. Je vhodný i na alergickou rýmu. Pokud vás trápí žaludeční problémy, skvělé jsou Žaludeční kapky. Mají optimální množství herbálních složek, díky čemuž můžete očekávat velmi rychlý účinek. Jako prevence k protištění střev a detoxikaci organismu vyzkoušejte přípravek Vermophyt. Velice úspěšný je i výrobek Otic Solution pomáhající odstranit ušní maz, vodu a další nečistoty z uší. Slouží také jako prevence onemocnění zevního zvukovodu a zmírňuje bolestivé projevy při zánětu.

Na závěr pro vás máme ještě jeden skvělý tip, který přijde vhod snad každé ženě. Nerostou vám vlasy, jak byste si představovala, třepí a lámou nehty? K regeneraci nehtů, vlasů a pokožky určitě musíte zkusit doplněk stravy Methion Komplex.

Krásné a pevné nehty jsou vizitkou každé ženy. Díky Methion Komplex je můžete mít i vy.

Pokračovat bychom mohli dále, protože společnost Neofyt toho vyrábí daleko více. Informujete se na webových stránkách www.phyteneo.cz, s čím vším vám mohou tyto šetrné, přírodní a účinné přípravky pomoci.