Elektronická cigareta představuje nejen zdravý způsob kouření, ale je i stylovým módním doplňkem

ecomc_09Kouření tabákových výrobků patří mezi největší a nejhorší lidské zlozvyky. Obtěžuje ty, jež této činnosti zrovna neholdují, ale zároveň i mnozí kuřáci si uvědomují, že to, co dělají je špatně. Bohužel je pro ně touha po příjemných požitcích, jež jim poskytuje účinek nikotinu natolik silnější, že přestat neumějí. I vy si uvědomujete, jak má kouření negativní dopad na vaše zdraví i zdraví okolí, jak po něm nevoníte zrovna vábne, máte žluté zuby a prsty, ale zároveň si neumíte život bez cigaret představit? Pak je nejvyšší čas vyměnit je za elektronickou cigaretu.

Moderní podoba elektronických cigaret neslouží pouze kuřákům při odvykání kouření, ale je plnohodnotnou a hlavně zdravější alternativou této činnosti. Navíc díky obrovskému množství velice povedených designů a barev se stává stylovým módním doplňkem, který můžete kombinovat s vašim outfitem. A hlavně! Nesmrdíte! A to je jeden z podstatných důvodů, proč se rozhodnout vyměnit klasické cigarety za ty elektronické. Upřímně! Voní vám chlap, který zrovna típl vajgl? Navíc, když pach cigarety cítíte nejen z oblečení, ale i z jeho úst? A teď si představte, jak asi voníte vy tomu, kterého byste ráda oslnila? Sice můžete být vyfiknutá od hlavy, až k patě, ale z pravé dámy by přeci měly jít cítit naprosto jiné vůně. Když se k tomu přidají další doprovodná fakta…žluté zuby, prsty a pleť, která nevypadá svěže, myslíme, že byste měla mít v otázce, zda přece jen nepřejít na e-cigaretu, jasno!

Proč je elektronická cigareta lepší?

Kouření bylo zejména za dob první republiky velice moderní, a to i mezi ženami, které pokuřovaly v barech a připadaly si strašně sexy. Postupem času se stávalo doslova běžné, ale současná doba to vidí jinak. Na kuřáky se pohlíží se zdviženým prstem! Dokonce vláda řeší i úplný zákaz kouření na veřejných prostranstvích, včetně restaurací, hospod, barů apod. Tím jak se stále více lidí zajímá o zdravý životní styl, hledají způsoby, jak jít tomu naproti. Elektronická cigareta je určitě jedním z kroků, jak si užívat kouření dále, ale zdravějším způsobem. Nevdechujete škodlivý kouř, který za normálních okolností obsahuje dehet, ale pouze aromatizovanou páru s obsahem nikotinu. Tím pádem odpadá i pasivní kouření pro vaše okolí a vy už tak nikoho neobtěžujete zápachem. Zároveň nebudete smrdět a nežloutnou vám zuby. Budete prostě vypadat svěže, čistě, voňavě! E-cigareta má i další výhody. Nespornou předností je finanční stránka. Kouření vás vyjde levněji.

Obrovským plusem e-kouření je nulová škodlivost a vaše zdraví by mělo být vždy to nejpřednější. Princip elektronické cigarety totiž funguje na bázi náplní, kterým se říká e-liquidy. Tyto mají různý obsah nikotinu, až po varianty zcela beznikotinové. Vy si sama zvolíte požadované množství látky v náplni podle toho, kolik cigaret jste denně spotřebovala. Postupně můžete obsah snižovat, až přejdete na již zmíněnou beznikotinovou verzi. Náplně můžete pořídit v různých příchutích, např. vanilka, jahody, káva, tiramisu, banán, máta, existují i tabákové příchuti. Už žádný smrad! Ale příjemná vůně…

Jaká e-cigareta je IN?

Už jsme zmínili, že elektronická cigareta může být i velmi stylovým módním doplňkem, a to je zajisté pravda. Důkazem toho je e-cigareta Joyetech eCom-C, která získala prestižní ocenění Red Dot Award Winner 2014 za luxusní a moderní design. Vyniká rovněž příjemnými malými rozměry, ideálními pro dámy, a samozřejmě také velmi kvalitním zpracováním. Je k dostání v pestré škále barev – stříbrné, černé, bílé, červené, modré, růžové a fialové, takže je můžete případně měnit podle toho, co si zrovna vezmete na sebe. Dejme tomu, že jsou něco jako hodinky. Pokud si potrpíte na módu, určitě nemáte jen jedny.

ecomc_10
Která bude slušet právě vám?

Vyměňte smradlavou klasickou cigaretu za módní elektronickou, která snoubí styl, eleganci, poskytuje zdravější a minimálně stejný požitek z kouření. Staňte si více přitažlivou pro okolí a vsadíme se, že se budete i vy cítit lépe.