Designové garnýže pro moderní interiér

Rády si prohlížíte magazíny o bytovém designu či lifestylové časopisy? Zajímá vás, jaké trendy v bydlení právě vládou světem a ty se pak snažíte zakomponovat do vašeho vlastního bydlení? Realizace mnohých interiérů jsou nyní řešeny v minimalistickém duchu. Takový interiér vypadá velice efektně na oko. Absence dekorací, vysoký lesk, hladké povrchy, z materiálu vládnou kovy. Takový prostor pak vypadá nedotčeně, čistě a doslova futuristicky. Mnohé z nás takový styl uchvátí a přály bychom se jej i v našem bytě. Jenže má takový interiér ducha? Cítila byste se v něm dobře?

Důležitý je pocit útulna

Je pravdou, že minimalistický styl působí velice elegantně, ale postrádá atmosféru domova. Tu v mnoha případech vytváří bytové doplňky a dekorace. Řada psychologických výzkumů potvrzuje fakt, že pro pohodu bydlení je pocit útulna velice důležitý. V bytě, ve kterém se odráží vaše osobnost, se prostor vnímá zcela jinak. Proto byste měla do svého bytu vnést kousek sebe a vytvořit z něj bezpečný a pohodový domov. Jestliže přece jen toužíte po tom nejmodernějším nábytku, doplňte jej dekoracemi, třeba textilními, které působí teple a pohodlně. Ideální jsou záclony a závěsy, které lze pověsit na moderní garnýže.

Garnýže jako výrazný prvek interiéru

Záclony a závěsy jsou stále trendy. Dnes najdete tak širokou nabídku krásných materiálů, barev a vzorů. Záclony i závěsy je však potřeba pověsit. A k tomu budete potřebovat garnýže nebo záclonové tyče. Ty moderní již nejsou jen nevzhledné tyčky, které nebyly zrovna atraktivní a kupodivu je v některých českých příbytcích můžeme stále vidět. Dnešní nabídka přináší garnýže a konzole na záclony opravdu v povedených provedeních. Takové podtrhnou moderní interiér a dodají mu ten pravý šmrnc. Často jsou výrazným prvkem místnosti.

Designové kovové garnýže

Kvalitní prodejci znají současné trendy a v řadě internetových i kamenných obchodů najdete designové garnýže, záclonové tyče, konzole na záclony i sestavy garnýží. Zejména kovová garnýž patří mezi ty nejstylovější a do nových interiérů se hodí nejvíce. Kov patří mezi atraktivní materiál, který působí elegantně, navíc je pevný, neohýbá se a vyznačuje se dlouhou životností, až 30 let. Oceníte obrovskou škálu koncovek. Právě ty je možné měnit a tak budete mít možnost váš interiér proměňovat kdykoli budete mít chuť. Vybírejte už nyní a zařiďte si svůj byt tak, ať se v něm cítíte dobře.

Zdroj fotografie: www.garnyzekovove.cz