Dárky pro všechny typy žen

Každá žena je jiná. Máme rozdílné zájmy a koníčky, biorytmy i chutě. Proto vymýšlení dárků pro všechny naše kamarádky, příbuzné a blízké ženy není vždy jednoduché. Existují však dárky se společným jmenovatelem, které se skvěle hodí pro všechny typy žen – zážitky.

Pro workoholičku

Známe je všechny – ženy, které pro svou práci obětují všechno. Mobilní telefon nedávají z ruky, a když se náhodou dostanou mimo dosah internetu, dostávají záchvat úzkosti. Věnujte workoholičce dárek, který ji pomůže si odpočinout a na chvíli zapomenout na pracovní svět – zážitek pasení ovcí v Beskydech. V horách mimo civilizaci může pást stádo oveček, cucat stéblo trávy a dýchat čerstvý horský vzduch. 

Pro ekoložku

Pokud chcete potěšit skvělým někoho, kdo má silné ekologické cítění, dejte si pozor, jaký dárek vyberete. U kosmetiky je potřeba si pořádně ověřit, zda je výrobek přírodní a není testovaný na zvířatech, potraviny by měly být bio nebo alespoň z lokálního trhu. Běžnými ekologickými produkty jí určitě potěšíte, ale nechcete raději věnovat něco, na co bude vzpomínat celý život? Co takhle zážitek v luxusním ekohotelu Chateau Mcely, který získal řadu ocenění za svůj ekologický provoz a šetrný přístup k životnímu prostředí? Můžete vybrat luxusní večeři nebo pobyt na jednu i více nocí.

Pro požitkářku

Pro požitkářku je výběr dárku celkem snadný, zavděčíte se totiž každým dárkem, který si užije a vychutná. Mezi zážitky je takových dárků celá řada. Například voňavé čokoládové masáže nebo koupele, pivní lázně spojené s večeří v pivovarské restauraci, luxusní vířivka s šampaňským nebo 5tichodová večeře ve vyhlášeném podniku.

Pro srandistku

Jestli je obdarovaná pro každou srandu a víte, že ji rozhodně potěšíte spíše vtipným dárkem, připravte pro ni zážitek, který ji dostane do kolen. Může se stát na den bagristkou nebo popelářkou, zařádit si na skákacích botách anebo zkusit tvrdou dřinu na farmě plné zvířat.

Pro dobrodružku

Po dobrodružné povahy je zážitková agentura cenným zdrojem dárků. Dobrodružství si lze užít ve vzduchu při akrobatických letech nebo tandemových seskocích, na zemi při akčním výcviku SWAT, řízení tanku nebo rychlé jízdě ve Ferrari i ve vodě při jachtingu, potápění anebo adrenalinem nabitém novém sportu jménem flyboarding.