Co koupit k 50. narozeninám?

Máte ve své blízkosti někoho z rodiny, přátel nebo kolegů, kdo bude slavit 50. narozeniny? Právě „padesátka“ je výjimečným životním jubileem a bez nadsázky lze říct, že půl století zažijeme jen jednou v životě. Z toho důvodu bychom měli nad dárkem k tomuto výročí zapřemýšlet a vymyslet takový, na který obdarovaný jen tak nezapomene. Projděte si s námi tipy na dárky k padesátým narozeninám!

Co k 50. narozeninám? Nápady na dárky pro oslavence

1. Krabička se vzpomínkami

Vzpomínky vám nikdo nevezme, a stejně tak ani padesátiletému oslavenci. Pořiďte vkusnou vzpomínkovou krabičku a vložte do ní předměty z minulosti jubilanta. Oslovte lidi z jeho okolí, kteří takové předměty vlastní. Do krabičky můžete vložit hračky z dětství, vysvědčení, fotografie, knihu, bižuterii, diplomy i pohlednice. Pokud krabičku nemáte čím naplnit, navštivte retro obchod a nakupte věci z jeho mládí.

2. Nevšední zážitek

Na nevšední zážitek bude oslavenec vzpomínat po zbytek svého života. Co takhle věnovat mu poukaz na let balonem či letadlem, jízdu ve sportovním vozu, střelbu z armádních pušek, degustační menu v luxusní restauraci, hýčkající wellness víkend nebo eurovíkend v romantickém evropském městě? Přihlédněte k tomu, co obdarovaný rád podniká, jestli miluje adrenalin a zda rád cestuje po světě. Na dražší zážitek se složte s rodinou a darujte mu ho společně.

3. Vtipná trička

Překvapte oslavence vtipným tričkem k 50. narozeninám nebo do takových triček oblečte hosty narozeninové oslavy a přivítejte obdarovaného ve velkém stylu! Vyberte tričko s rokem narození, věkem nebo nápisem, který bude oslavenci připomínat onen výjimečný den. Trička se prodávají v několika velikostech a barvách, a dokonce můžete požádat o vlastní potisk. Kromě triček zakoupíte s padesátkou také mikiny a další oblečení.

4. Vlastní hvězda

Věděli jste, že většina hvězd na obloze nemá jméno? Využijte originálního nápadu pojmenovat hvězdu a darujte tuto možnost oslavenci. V dárkové krabičce se nachází kód ke konkrétní hvězdě a návod, jak postupovat. Po pojmenování hvězdy dostane obdarovaný certifikát s hvězdným jménem. Až bude jasné noční nebe, můžete se na hvězdu podívat. Tento romantický dárek bude slavit úspěch u mužů i žen.

5. Bedna pro gurmány

Máte pocit, že narozeninový oslavenec má všechno? Nikdy ho však neurazíte bednou pro gurmány, kterou musí otevřít páčidlem nebo kódem. Do bedny můžete přidat osobní vzkaz a určit její obsah, popřípadě zvolit bednu naplněnou od výrobce. Na bednu nechte nalepit fotografie ze života obdarovaného či se dohodněte na nějakém zajímavém motivu. Gurmánské dobroty potěší každého milovníka kvalitního jídla!

Padesáté narozeniny oslavte ve velkém stylu. Přichystejte pro jubilanta oslavu, pozvěte rodinu a další blízké lidi a darujte mu něco od srdce. Na tento den bude oslavenec vzpomínat s úsměvem na tváři.