Čím obdarovat tatínka ke Dni otců?

Den otců v České republice ještě stále dosti opomínáme a nepřikládáme mu takový důraz, jako Dni matek. My si myslíme, že je to obrovská škoda! Přeci i milující a starostlivý otec, který se podílí na výchově svých dětí, si zaslouží přinejmenším pořádné poplácání po rameni a poděkování. Překvapte jej letos i vy a udělejte mu radost nečekaným dárkem. Máme pro vás několik nápadů!

Dobré ráno, táto!

Každý z nás má svůj vlastní ranní rituál, kterým se každé ráno řídíme. Někdo si neumí představit odstartování dne bez dobrého šálku espressa, kuřáci si vychutnávají svou první cigaretu, jiní si musí přečíst čerstvé vydání novin.

Popřemýšlejte, co je oblíbeným rituálem právě vašeho tatínka. Darujte mu například balení vytříbené zrnkové kávy a ozvláštněte ji cedulkou s osobním vzkazem. Určitě nezklamete!

káva

Dobrou chuť, táto!

Je „slaďouš“ ? Určitě ho potěšíte kouskem výborného dortu, zákuskem či jinou sladkou laskominou. Doporučujeme sladkost zakoupit v nějaké vyhlášené cukrárně. Je to přeci jen originálnější a většinou chutnější varianta než bonboniéra z obchodu. 🙂

Hlásí se hrdě k „masožravcům“?  Vyrobte mu například menší kytici z klobásek a salámků Nejen, že si dá s chutí do nosu, ale určitě s úsměvem na rtech ocení vaši nápaditost!

Dobrou noc, táto!

Jak to vypadá s tatínkovým spánkem? Nemáte přehled? Zkuste se poradit s maminkou!

Nemá problém a spí jako miminko nebo se naopak potí a trpí nespavostí? Trápí ho bolesti páteře, otoky nohou či jiné zdravotní problémy? V tom případě mu můžete pořídit dáreček, který mu pomůže s kvalitním spánkem.

spánek

Na léky zapomeňte! Ty nejsou zrovna nejvhodnějším dárkem. Můžete mu pomoci něčím příjemnějším. Skvělou volbou jsou anatomické polštáře. Dnes již seženete různé druhy, které se zaměřují na konkrétní oblast těla. Podhlavník, bederník či podkoleník, stačí si jen vybrat.

Uložit