Chcete opravdu trendový nábytek?

Co se týče našich domácností, je přirozené, že si svůj domov budujeme tak, abychom se v něm cítili příjemně a útulně. Každý interiér je tvořen nábytkem, který se velkou měrou podílí na celkové atmosféře bydlení. Daným výběrem jednotlivých kousků nábytku lze vtisknout interiéru jedinečnost a také je odrazem nás samotných. Pokud vejdete do bytu či domu, právě vybavení mnohé prozradí o vkusu majitele.

Nový byteček si zaslouží nový nábytek

Momentálně vás čeká zařizování vašeho nového a prvního bydlení se svým přítelem či manželem? Konečně jste se rozhodli pro společné bydlení a už se těšíte, jak spolu budete vybírat vybavení? Jelikož se stěhujete do nového a budete si budovat nový domov, zařizování si zaslouží ne malou pozornost. Investujte do nových a kvalitních kusů nábytku, jež vám vydrží a nebudete jej muset po roce soužití měnit. Víte jedno? Že chcete interiér zařídit v moderním duchu? Pak vás bude jistě při výběru nábytku a dalšího vybavení zajímat, který nábytek je opravdu trendový. Přinášíme vám tedy inspiraci na moderní český nábytek prvotřídní kvality Montero.

Moderní nábytek v roce 2013

Již několik let se klade důraz na kvalitní materiály. I vy byste měli do nákupu kvalitního nábytku investovat. Velice moderní je vysoký lesk, hladké linie, jednoduchý, čistý styl a elegance. Trendové interiéry jsou zařizovány ve vzdušném stylu. Rovněž se hledí na to, aby se nábytek snadno udržoval. V poslední době zaznamenáváme návrat k přírodním materiálům, jako je masivní dřevo, sklo, kámen apod. Nábytek Montero odpovídá nárokům na moderní bydlení. Lze jej zakoupit v nejvíce trendových barvách – bílé, černé, šedé, hnědé. U nábytku Montero oceníte rozmanitost, kvalitní eko-materiály, pevné konstrukce a super servis. Výhodou je to, že nábytek Montero můžete mít v jednom konceptu a všechny místnosti tak budou působit velice sladěně.

Nábytek do obývacího pokoje

Mezi nejvíce obývané místnosti v každém bytě patří obývací pokoj, který slouží v podstatě jako společenská místnost. Je středem celého bytu, kde se scházíme jak s rodinou, tak přáteli. Z obývacího pokoje by měla dýchat volnost a uvolnění, aby se v něm každý cítil příjemně. Volte nábytek a barvy teplé, útulné, ale i hravé, které vybízí k pohodlí. Oblíbená je hnědá, ve kterémkoliv odstínu nebo třeba bílá barva. Velice pěkně vypadá ořech v kombinaci s bílou, jež můžete vidět na fotografii.

Pro sedací soupravy platí totéž, klidně však můžete zvolit nějakou výraznější barvu, třeba červenou nebo zelenou. Bude pak nápaditým prvkem vašeho obývacího pokoje.

Nábytek do ložnice

Ložnice by měla oproti obývacímu pokoji vytvářet zcela jinou atmosféru – důležitá je harmonie a klid. Ač bývá ložnice skryta před očima návštěv, neznamená to, že byste ji měla věnovat menší pozornost. Vybírejte nábytek, který je kvalitní a zdravotně nezávadný. Zde je na místě se vrátit k masivnímu dřevu, které je přírodní. Moderní je jednoduchost. Volte barvy, které jsou pro vás příjemné. Nábytek z masivu může být v přírodním odstínech, jako v případě ložnice na první fotografii.

Jestliže se vám líbí bílá barva i do ložnice, masivní nábytek je možné mít i v tomto odstínu. Bílou barvu lze zkombinovat s jinou kontrastnější barvou v podobě dekorací a bytového textilu, jako je třeba fialová, zelená, oranžová nebo červená.

Nábytek do dětského pokoje

Jestliže čekáte rodinu, je potřeba připravit prostor i pro vaše dítko. Pro dětské pokoje je hlavním kritériem nábytku hlavně bezpečnost. To dětské pokoje Montero splňují. Moderní je nábytek v bílé barvě nebo přírodních odstínech, ke kterému zkombinujete vhodné barevné dekorace a výmalbu. Dětský pokoj by měl působit rozverně vesele a vybíjet ke hrátkám.

Zdroj fotografií: Montero