Bílý moderní nábytek 3krát jinak

1Zařizujete si bydlení a líbí se vám, pokud je ve všech místnostech dodržen jednotný styl? Chtěli byste si pořídit stejný nábytek, pokud možno alespoň do ložnice a dětských pokojů? Pak vám přesně takový nábytek dnes můžeme představit. Francouzský výrobce nábytku připravil moderní a velmi elegantní nábytek v trendovém bílém odstínů, který lze díky svému designu použít v interiéru hned několikrát a prostřednictvím internetového obchodu s nábytkem Nábytek Aldo jej můžete mít i vy doma. Ve spolupráci s tímto českým prodejcem jsme připravili tento článek a věříme, že vám poskytne notnou dávku inspirace.

Kolekce nábytku Sacha z MDF desky s lakovaným povrchem nabízí sestavu nejrůznějšího nábytku. Ten může být použit do více místností a ač je naprosto stejný, přesto může vypadat odlišně. Základ tvoří stejný odstín a stejný design, takže si všimnete toho, že se jedná o tentýž nábytek, nicméně konečná atmosféra z dané místnosti může být zcela odlišná. Místnost se dá změnit jinými dekoracemi, výmalbou stěn, závěsy, záclonami či podlahovou krytinou. Všechny tyto prvky interiér mění. Nejlépe si to ukážeme na ilustračních fotografiích, protože často je problém si nábytek přímo představit.

Bílý nábytek Sacha v dětském pokoji pro holku

1

Kolekci nábytku Sacha můžete pořídit pro zařízení dětského pokoje pro holku. Nábytek je velmi oblíbený nejen pro svou funkčnost, design i atraktivní vzhled, ale zejména i proto, že bílá barva je v současné době velmi populární. Holčičky mají bílou barvou rády a obecně se řadí bílé dětské pokoje mezi nejprodávanější. Výrobce zachoval u této kolekce moderní a funkční design. Bílý odstín je vhodný, jak to velkých, tak malých místností, ty malé opticky zvětší. Díly z kolekce lze libovolně kombinovat a použít dle aktuálních potřeb. K nábytku se hodí výraznější výmalba, která v kombinaci s bílým nábytkem bude vypadat zajímavě.

Bílý nábytek Sacha v dětském pokoji pro kluka

2

Stačí vyměnit barvy z růžové na modrou, použít jiné dekorace a ihned máte z nábytku Sacha zcela nový dětský pokoj pro kluka. Kolekce nábytku se tedy dá plnohodnotně použít i pro kluka a zařídit jim tak moderní dětský pokojíček. Je jen na vás, jaké díly použijete a jak je v místnosti rozmístíte. Ještě přidáváme druhou fotografii, na které je rovněž klučičí zázemí, ale pro studenta, kde je použita větší postel o rozměrech 120×120 cm. Rovněž je zde o něco větší šatní skříň se zrcadlem, které uvítají zejména dívky, ale i kluci přítomnost zrcadla ocení.

3

Bílý nábytek Sacha v ložnici

4

Tentýž nábytek najde uplatnění i v ložnici. Opět vidíte noční stolek, komodu a šatní skříň stejného provedení, nyní však ve verzi pro dospělé. Na fotografii je sice postel 140×200, což je menší rozměr a je vhodnější spíše pro jednu dospělou osobu, nicméně ani postel větších rozměr není problém pořídit.

Kolekce Sacha nabízí nejen multifunkční řešení, ale především prvotřídní kvalitu a zpracování. Obecně je nabídka tohoto francouzského výrobce na Nábytek Aldo již několik let jedinečná, praktická a velmi žádaná.

Jak se líbí provedení tohoto bílého nábytku vám?