7 signálů, že Vás požádá o ruku

zasnubySnad každá z nás ve vztahu touží po tom romantickém okamžiku, kdy se nás partner už konečně zeptá to, na co tak moc chceme odpovědět: „Ano, miláčku!“. Někdy chlapům trvá celou věčnost, než se konečně vyjádří. Když nad tím však jednou začnou uvažovat, téměř jistě se nějak prozradí. Podívejte se s námi na 7 znaků, které vám napoví, že ten úžasný okamžik už je docela blízko.

  1. Mizející prsteny

Pokud jste přišli na to, že vám jeden z vašich prstýnků chybí, může to být jasným znakem toho, že váš partner se chystá před vás pokleknout s tou magickou otázkou. Velikost prstenu je jedna z věcí, které rozhodně k výběru potřebuje. Ne všechny však napadne vám prsten „ukrást“. Někteří si „z legrace“ zkusí vaše prsteny a zapamatují si, pokud je navléknou na prst. Jiní se možná na rovinu zeptají, jestli víte svou velikost. Víme i o případu, kdy zamilovaný mladík sestavil internetový dotazník, který své přítelkyni zaslal z tajné adresy. Otázky v dotazníku se týkali nejen velikosti prstenu, ale také třeba jejích preferencí (Diamanty nebo drahokamy? Bílé nebo žluté zlato?).

Nabídka zásnubních prstenů je dnes velice široká. Váš zásnubní prsten může vypadat např. takto. Měl by jej zdobit jeden větší "kámen" - zirkon, diamant apod.
Nabídka zásnubních prstenů je dnes velice široká. Váš zásnubní prsten může vypadat např. takto. Měl by jej zdobit jeden větší „kámen“ – zirkon, diamant apod.
  1. Pojďme spolu nakupovat!

Že jste takovou větu od něj ještě neslyšeli? Tak pokud ji náhodou vysloví a případně vás nenápadně zatáhne do klenotnictví, určitě se mějte na pozoru. Zaručeně totiž doufá, že mu alespoň trochu napovíte, co by se vám mohlo líbit.

  1. Najednou je z něho tajnůstkář

To byste se divili, kolik zákazníků online klenotnictví preferuje jednání telefonicky. Mail by prý přítelkyně našla! Když si začne více chránit své soukromí, nepustí vás ke svému internetbankingu, počítač nechává zamčený na heslo a mobil má pořád u sebe, nemyslete hned na to nejhorší a spíše se zamyslete nad jinou reálnou možností: nechystá pro vás nějaké překvapení?

  1. Uklízeč domácí

Možná mají některé z vás takové štěstí, že vám partner doma vaří, pere, žehlí a uklízí… my si však myslíme, že takové muže najdeme leda tak v přeslazených románech. Pokud váš lenoch začne z ničeho nic doma pomáhat, nebo se dokonce nabídne, že umyje nádobí a pomůže s praním, možná se vás snaží přesvědčit, že z něj jednou bude dobrý manžel. A pokud se například nabídne, že místo vás uklidí ložnici, možná jen nechce, abyste při úklidu narazili na skrytou krabičku s prstenem.

Je vám divné, jak moc vám poslední dobou partner pomáhá? Jen ho nechte....:-)
Je vám divné, jak moc vám poslední dobou partner pomáhá? Jen ho nechte….:-)
  1. Záhadné zásilky

V dobrém online klenotnictví pomůžou zákazníkovi udržet zásnubní prsten v tajnosti až do posledního okamžiku. Balíčky se šperky se proto často na přání zákazníka zasílají na adresy rodiny či známých. Ne každý však takovou možnost má a někdo zase nechce blízkým nic říkat, dokud to „ano“ není jisté. Nečekejte, že uvidíte nějakou zásilku s jasným nápisem, že jde o šperk, balík z klenotnictví byste na první pohled asi nepoznali. Pokud ale náhodou něco dostane a ihned to neotevře, určitě je to důvod alespoň k malému podezření.

  1. Z nepořádníka je plánovač

Vždy se z vašeho organizéru smál a teď si najednou chce být jistý, že na schůzku dorazíte dle dohody? Toto je jeden z nesporných znaků těsně před tím, než se „to“ stane. Pokud odmítá změnit čas nebo místo vaší schůzky, možná už naplánoval skutečně osudovou schůzku.

Jaký den asi vybere? Kdy se vysloví?
Jaký den asi vybere? Kdy se vysloví?
  1. Z „já“ je najednou „my“

Jestli vás o tu ruku požádá nebo ne, tato změna vyjadřování je jasným důkazem, že to s vámi myslí skutečně vážně. Pokud začal všechny své „já“ a „moje“ měnit za „my“ a „naše“, můžete být naprosto spokojená. Znamená to, že v jeho hlavě patříte už navždy k sobě.

Rada na závěr:

Nakonec máme pro vás ještě malou radu. Většina chlapů o zásnubách nemluví ráda. Možná mají pocit, že je do něčeho nutíme, možná je to pro ně čistě ženské téma, ke kterému nemají co říct, často se taky bojí našich nároků a romantických představ, které nedokážou splnit. Každopádně je ale téměř pravidlem, že čím víc s ním zasnoubení budete rozebírat, tím míň bude takový krok chtít podniknout. Nápovědou vám může být i jeho otrávený obličej, když se k tomuto tématu společně dostanete. Pokud ale máte po svém boku partnera, který si Vás vzít chce, zkuste na něj netlačit a určitě se dočkáte!