Zlepšete svoji kondičku jízdou na kole

Jaro udeřilo a společně s ním i čas udělat něco dobrého pro své tělo. A aby nástup nebyl příliš rychlý a bolestivý, začněte jízdou na kole. Cyklistika je totiž šetrná ke kloubům a svalům, tudíž při ní nedochází k tak mocnému natažení svalů a jejich následné bolesti. Navíc se při ní krásně uvolníte, rozhlédnete po krajině a příjemně si popovídáte se svou kamarádkou či kamarádem.

Na jaře je potřeba udělat servis vašeho kola

Než se však na cyklovýlet vydáte, je třeba zkontrolovat stav vašeho kola, popřípadě si pořídit vhodné kolo nové. Vyhledejte si tedy dobrý servis ve vašem okolí a předejte své kolo profesionálům. Ti vám ho prvotřídně seřídí, vyčistí a popřípadě na něm vymění některé opotřebené komponenty, jako je třeba řetěz, brzdové destičky a podobně. V Praze navštivte Dawe sport, servis kol Praha 10, který se řadí k těm nejlepším.

Nebo raději nové kolo?

Rozhodnete-li si pořídit kolo nové, Dawe sport nabízí i zapůjčení kola k otestování za poplatek. Toto testovací centrum kol Praha nabízí značky Trek, Maxbike, Leader Fox, Rock Machine nebo Apache. Kromě nich prodává i elektro kola a elektromotory, ale s těmito vymoženostmi své tělo do kondice zpátky nedostanete. V současné době probíhá i velký doprodej skladových kol, máte tak šanci svůj dopravní prostředek pořídit za mnohem výhodnější cenu. Nabídku značek a jednotlivých modelů naleznete na oficiálních internetových stránkách servisu www.dawe-sport.cz.

Se seřízeným nebo novým kolem se vám budou podávat cyklistické výkony hned lépe a uvidíte, že se na jízdu na kole budete i těšit a sami ji vyhledávat. A tak na nic nečekejte, zkontrolujte své kolo a vyrazte se dostat do formy co nejdříve.