Zlaté šperky jako symbol luxusu a hodnoty

Zlato je od nepaměti považováno za symbol tradice, hodnoty, elegance a luxusu, není tedy divu, že ho ženy neustále vyhledávají. Dodnes patří mezi nejvyhledávanější materiál, ze kterého se vyrábí šperky, hodinky a jiné módní doplňky na trhu. Je vděčným dárkem a muži ho svým polovičkám rády pořizují s cílem jim udělat radost a vyjádřit jim, jak si jich váží. Dárek v podobě zlatého šperku často symbolizuje specifické výročí nebo mezní událost, ne nadarmo se z něj tedy vyrábí zásnubní a snubní prstýnky, náušnice nebo náhrdelníky a brože.

Jaké zlato je IN?

Charakteristickým rysem zlata je jeho vysoká odolnost a příznačný lesk, což ho řadí mezi top materiály na trhu. Nejčastěji se používá 14kt zlato se slitinou dalších kovů. Dle druhu kovů rozlišujeme zlato žluté, bílé růžové nebo červené. Žluté zlato vyhledávají zralé ženy, které jsou sebevědomé a zkušené. Bílé zlato většinou zdobí mladé ženy a růžové nebo červené obvykle naleznete v kombinaci s bílým i žlutým zlatem.

Kde na zlaté šperky?

Široký výběr zlatých šperků nabízí internetové klenotnictví Hodinky-klenoty.cz. V jeho širokém sortimentu naleznete krásné zlaté náhrdelníky s broušeným ametystem, náušnice se zirkony, prsteny s pravou perlou, zlaté brože s vltavínem a další klasické i netradiční zlaté šperky. Nákupem soupravy obsahující například zlatý řetízek, náušnice a prstýnek uděláte radost sobě i svým blízkým. Jednotlivé sady jsou sladěny tak, aby se vzájemně doplňovaly nebo k sobě příjemně ladily.

zlatý náhrdelník s broušeným ametystem
náušnice z bílého zlata se zirkony
prsten z bílého zlata s brilianty a perlou
zlatá brož s vltavínem

Je libo hodinky?

Kromě zlatých šperků se internetové klenotnictví specializuje i na prodej hodinek, hodinářského zboží, módních doplňků a dalších šperků vyrobených z různých materiálů. Veškerou nabídku s kvalitní fotogalerií naleznete na stránkách www.hodinky-klenoty.cz. Prohlédněte si nabízené produkty a potěšte sebe nebo své blízké krásným cenným dárkem. Darujte zlaté šperky či jakékoli jiné klenoty, které budou skvělou vzpomínkou na zvláštní události nebo důležité mezníky ve vašem životě.