Vytvořte si originální tričko, které nikdo nemá!

Ty z vás, co si potrpíte na módu jistě nesnášíte situaci, kdy přijdete na nějakou velkou party nebo třeba do školy a uvidíte slečnu oděnou stejně jako vy. Třeba má stejné tričko, kalhoty nebo něco, co jste si na sebe vzala i vy a nyní vypadáte, jako dvě dvojčata, která se však vůbec neznají. Nevím, jak vy, ale mně taková situace vytočí a přidám si trapně. V ten moment bych se nejraději otočila na podpatku a utíkala se okamžitě převléct. Jenže když je něco pěkné a moderní, je velmi pravděpodobné, že narazíte na někoho, komu se takové oblečení líbí také. Zvláště pokud nakupujete v obchodech, které jsou všem velmi známé, riskujete, že pak přijdete do společnosti oblečená jako přes kopírák s další, ne-li více dívkami.

Buďte jedinečná!

Co však dělat nebo kde nakupovat, abyste chodila v originálním, avšak moderním oblečení? Rada číslo jedno: nakupujte v menších obchodech, kde nemají tam ten svetr v deseti barvách, všech velikostech a každou velikost ještě po pěti kusech. Když narazíte na obchůdek, kde budou mít jen jedinou halenku, co vás zaujme, určitě žádnou jinou ženu v tomto kousku oblečení nepotkáte. Jenže takové oblečení bude nejspíše dost drahé. Rada číslo dvě: Vytvořte si své vlastní oblečení, třeba vlastní tričko či si jej pouze dotvořte. Velice zajímavým oživením je potisk, který nikterak nezajímavému oblečení dodá šmrnc a odliší jej od ostatního. Navíc jsou trendem letošní letní sezóny trička s potiskem, takže zaručeně budete vypadat stylově, crazy, sexy, moderně, vkusně…prostě, jak jen si budete přát.

Super triko na léto

Trička jsou jedním z nejvíce oblíbených oblečení a nenajde se snad nikdo, kdo by je nenosil. Potisk triček tedy nabízí jedinečný způsob, jak si vytvořit doslova umělecké dílo, které budou všichni obdivovat. Můžete být sportovní, romantická, šílená, pohodová, ženská, sexy, vždy v závislosti na tom, jaký potisk zvolíte. A co je nejlepší? Nikdo nebude mít takové tričko jako vy! Léto je jako stvořené pro netradiční potisky a barvy, takže se můžete pořádně vyřádit.

Jak si vytvořit tričko s potiskem?

Abyste mohla vytvořit tričko s potiskem, navštivte internetové stránky www.shirtinator.cz . K dispozici máte více než 120 produktů a 4000 různých motivů pro potisk, včetně možnosti dodat vlastní. Potisk je kvalitní a vydrží vám dlouho. Jak si tedy tričko objednat? Nejprve je třeba tričko připravit. Proto klikni na vytvoř si tričko. Dostanete se do jednoduchého shirtinator creatore programu. Zvolíte si tričko, které se vám líbí, barvu, velikost. Dále si vyberete motiv, případně text, kombinaci obojího nebo nahrajete vlastní motiv, který byste si přáli na tričko potisknout. Skrze tento systém si můžete objednat i jiné oblečení, např. mikinu, kalhoty, šortky, čepici, kalhotky a další. Využít můžete také možnost objednat oblečení již z připravených kolekcí. Těch je zde nespočet.

Nesplývejte s davem a okouzlete…