Výprodej značkových bot je tady! Víme kde!

Lodičky, kozačky, střevíčky, sandálky, balerínky, tenisky….při pomyšlení na boty se vám točí hlava, ale v tom dobré slova smyslu? Milujete nákupy bot a jeden pár vám rozhodně nestačí? Muži nám v tomto směru často nerozumí. Jim stačí jedny tenisky na celý rok a je jim jedno, zda je léto nebo zima. Ale co my ženy? My přece nechceme chodit celoročně v teniskách a mnohdy se to ani nehodí. My si ale můžeme dopřát obout boty v závislosti na příležitosti, na kterou se chystáme a samozřejmě také dle ročního období. A protože vám chceme poskytnout inspiraci, připravili jsme si pro vás tipy na některé modely značkových botiček, které můžete nyní zakoupit za super ceny ve výprodeji v e-shopu SvětBot.cz

Zima ještě nekončí!

Když se nyní podívám z okna, nevypadá to, že by nás zhruba za měsíc mělo čekat jaro. Zrovna sněží, doslova je chumelenice a venkovní prostředí je schováno za poměrnou slušnou sněhovou pokrývkou. Jestliže chcete v tomto počasí vyrazit ven, určitě si nemůžete na sebe vzít lodičky na jehlách či kozačky na ultra tenkých a vysokých podpatcích. Chce to pořádně teplé zimní boty, které vám zajistí na sněhu stabilitu a nebudou vám klouzat.

Z kolekce Adidas a s.Oliver můžeme doporučit tyto sněhule:

sněhule Adidas
sněhule s.Oliver

 

Když budete chtít být za dámu a víte, že se venku moc pohybovat nebudete, spíše jen vyskočíte z auta a opět jen naskočíte, můžete si dovolit klidně i velký podpatek. Kozačky na vysokém podpatku jsou sexy a opticky vám prodlouží nohy, takže by neměly chybět v botníku žádné správné ženy. Samozřejmě můžete v takových kozačkách vyrazit i ven, doporučujeme však pouze tehdy, kdy nebude mrazivo a chodníky a cesty nebudou plné sněhu.

Z kolekce Rieker a Marco Tocci oslníte třeba v těchto kozačkách:

kozačky Rieker
kozačky Marco Tozzi

Buďte připravená i na jaro

Ač se zatím rozhodně nevyplatí schovávat zimní boty, zároveň lze očekávat, že zanedlouho odhodíme zimní věci a přivítá nás jaro. A pokud chcete být trendy, musíte si pořídit lodičky na vysokém podpatku, které budou toto jaro moderní zejména v zářivých barvách, se zajímavým vzorem či zdobené krajkou.

Lodičky na jaro 2013 v podání značky Tamaris a Pacomena:

lodičky Tamaris
lodičky Pacomena

Více krásných botiček naleznete v eshopu SvětBot.cz, který momentálně připravil výprodej značkových bot, převážně těch zimních.